Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves gyereknek vennél pótkere...

2éves gyereknek vennél pótkerekes kis biciklit ha most nagyon jó áron van?

Figyelt kérdés
Olyan korainak tünik.Apuék ezt vennék husvétra.
2012. márc. 21. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénzem, akkor igen, mert minden évben drágábbak.
2012. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vennék, az én lányom januárban volt 2 éves és már tudja tekerni a biciklit.

2012. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi.Az enyém februárban volt egy 2éves.Van tricikliszerűsége és ráteszi a pedálra lábát de nem tekeri.
2012. márc. 21. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia


A lányom két évesen simán tekerte egymaga a triciklit, három évesen kapott pótkerekes kisbicajt, 14-est, szintén totál egyedül ment vele az első pillanattól kezdve. 3.5 évesen szereltük le a pótkerekeket, kb 3 métert toltam, aztán rámszólt, hogy ő inkább egyedül - és azóta egyedül bicózik két keréken.


A fiam is most februárban töltötte a kettőt. Ő motorral és futóbicajjal nyomul, van tricikli is, de meg se próbálja hajtani, nem is érdekli. A pótkerekes bicón se tekerni akar, hanem hajtja, mint a futóbringát :S hiába magyarázom meg mutogatom neki hogy pedál, meg tekerés :S

2012. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereke válogatja. Először motor, aztán három kerekű, majd a pótkerekes. Az én lányom 3,5 évesen tudott pótkerekessel közlekedni.
2012. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi nem mertünk tavaly venni neki. A triciklinél sem érzett rá a pedálhasználatra, nem tudta tekerni. Motorral viszont ügyesen haladt.

Májusi, most lesz 3 éves és húsvétra kap 12"-os pótkerekes biciklit.

2012. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Asszem estére meg lessz véve.Apu rábeszélt,tényleg nagyon akciós most és lehet én becsülöm csak le a lányom,lehet tudná tekerni .Köszönöm a segitséget tényleg jól jött nem is gondoltam hogy ilyen kicsinek is szoktak venni a szülők.
2012. márc. 21. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
off. Mi is azt akarunk venni szülinapjára a lányomnak. Megkérdezhetem, hogy hol akarjátok venni, hol van jó akció? Köszi.
2012. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó nem hiszem hogy ez segitség lenne neked.Nem magyországon élünk.
2012. márc. 21. 15:03
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ez valóban nem.
2012. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!