Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen rollert vásároljak 4...

Milyen rollert vásároljak 4 éves gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Régen volt de mindig a hideg futkosott rajtam mert ha el esett attól féltem, hogy a kormányra esik rá. Kinek milyen és hány kerekű vált be?

2012. márc. 18. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont a 4-ik szülinapjára kapott egy rendes, fém, két kerekű rollert a fiam.. Nem esik bele a kormányba, mert amikor elesik-eldől , a kormány valahogy elfordul és szépen a földön landol. Mármint a kormány. A gyerek soha nem esett bele. Szerintem semmi baj nem fogja érni, vegyél neki. Nagyon jól fejlődik az egyensúly érzékük tőle. Most három éves a kisebb fiam és már elég ügyesen megyeget vele ő is.
2012. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk csak rendes volt és négy évesen már őrültül robogtak vele. Sokkal jobb mint a pótkerekesek, vagy háromkerekes minek hívják. Azok nem rugalmasak. A rendessel ahogy kanyarodik enyhén dőlnie kell a rollernak ez a természetes mozgás, és a gyereknek is könyebb, mint széttenni a lábát a hátsó zavaró oldalsó kerekek miatt, ráadásul tök egyenesen kell állni rajta. Én nem pártolom, ahogy elnézem a többi gyereket ügyetlenkedni, csakis a rendeset.
2012. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi egy közepes kerekű fém rollert vettünk amikor 3 éves volt a gyerek. Sima kétkerekű, és nagyon ügyesen megy vele. Mindenképp kétkerekűt vennék ekkora gyereknek, és ne legyen szerintem túl kicsi a kereke, mert az a legkisebb úthibákon elakad. A miénk ilyen: [link]

5+-osnak írják ugyan, de a magas 3 éves lányom simán ment vele már. 1,5 éve nyúzza, és semmi baja még, és bőven lehet még állítani a kormányát is, nagyon sokáig fogjuk használni.

2012. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp két kerekűt nézek neki. Már akkor is a probléma háterében azt láttam amikor 4 kerekűnk volt, hogy sokszor megakadt a lába a kerékben.
2012. márc. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!