Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a sorrend? Gyerekzsúrt...

Mi a sorrend? Gyerekzsúrt szeretnék szervezni a fiamnak.

Figyelt kérdés
Csak azt nem tudom,hogy mi a menete? Úgy értem,hogy mikor vágjuk fel a tortát,mikor játszunk,uzsonnázunk,stb?
2009. jún. 9. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én előbb az uzsit adnám és utána a tortát.

Utána meg közben lehet játszani!

2009. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én arra is gondoltam,hogy elöbb hagynám kicsit játszai őket mikor megérkeznek,majd uzsonna és torta. Utána pedig újra játék. De nem tudom,hogy rögtön uzsi után még esznek a tortából,vagy érdemes vele várni?
2009. jún. 9. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha elég sok az uzsi, akkor érdemes várni egy keveset (ha nem tart estig, túl sokat úgy sem tudsz), de meg is kérdezheted őket. Csak ügyesen, mert ha azt kérdezed, hogy kértek-e tortát, mindenki igent mond, aztán lehet, hogy senki nem eszi meg. Inkább azt kérdezném, hogy jól laktatok-e, akartok-e visszamenni játszani. Jó bulit!
2009. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem sikerülni fog! :)
2009. jún. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!