Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adott már valaki 2,5 éves...

Adott már valaki 2,5 éves gyeremekének ilyen köptetőt, Elixirium thymi compositum?

Figyelt kérdés
Nagyon megköhögteti a gyereket?
2012. febr. 24. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem,viszont nekem a házidokim mindíg ezt írja fel... :)

Amúgy a gyerekorvos ajánlotta ?

2012. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a doki ajánlotta.De már többször írta fel nekünk is viszont még sosem adtam neki, mert nem köhögött még ilyen csúnyán soha.Meg max 2 nap alatt el is múlt a betegsége.Most a gyógyszertárba ajánlották.Meg ismerősök akik használták már kisebb gyerekeknél is.Remélem használni fog.Most adtam be neki egy pici kanálnyit.Délután meg valószínűleg venni fogok lándzsás útifűt az éjszakait, ha nagyon csúnyán köhögne, és estére azt kap majd.Azt is nagyon jónak mondják.
2012. febr. 24. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt írta fel, sőt most én is beteg vagyok, a gyereknek már nem kell és most én iszom, nekünk bevállt.


Jó éjszakát lándzsás utifüvet én még nem mertem venni a 2,5 éves gyerekemnek, mert 3 éves kortól ajánlják..

2012. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig ezt vesszük, már egyéves kora előtt is kellett neki adni. Hatásos, gyógynövényes (ez nálunk fontos szempont) és nem horror áron adják, ez sem mellékes.
2012. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!