Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak, akinek...

3 éves kislánynak, akinek lényegében mindene megvan, mit vehetnénk ajándékba?

Figyelt kérdés
3-4 ezerig
2009. jún. 5. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mese dvd? Biztosan van kedvenc meséje.

Vagy homokozó játékok, hiszen abból soha sincs elég.

Gyöngyfűzőkészlet, ha szereti az ékszereket.

Szinesgyurma, van olyan is amit a sütőben ki lehet sütni és örökre megmarad.

2009. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Bricostore-ban láttam ujj-festéket(az ujjával kenheti).Vízzel lemosható-MINDENHONNAN-nem tartalmaz káros anyagokat.3-4 éves korú gyerekeknek ajánlják.
2009. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit. Én pl imádtam legozni, voltak kifejezetten lányoknak szólók, hajóval, kastéllyal, bolttal, mindenféle csajszis dolgot ki lehetett hozni belőle. Lehet nagyobb darabost is venni, mert azt hiszem a rendes legót csak 6 év fölött ajánlják, nehogy lenyelje.


Amúgy szerintem is nagyon jó ötlet a homokozó szett, a múltkor tök jókat láttam a Tescoban párszáz forintért. 19 vagyok, de lehet még mindig lekötne a vízimalom, vagy egyebek. :D


3 éves kislánynak a gyöngyfűzőkészletet még nem annyira ajánlanám, mert azért még mégis csak pici, a színes golyókat nehogy cukorkának nézze, vagy akarja nézni.


Menjetek be egy játék boltba, és nézzetek körül, esetleg kérhettek tanácsot az eladótól, hogy miket visznek mostanában az ilyen korú gyerekeknek.

2009. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!