Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Remélem hogy itt kapok választ...

Remélem hogy itt kapok választ. 4 éves kisfiamnak 2 napig ment a hasa, a mai napon már nem, viszont nagyon fáradékony. Mitöl lehet a fáradékonyság?

Figyelt kérdés
Reggel nehezen kelt, nem volt kedve semmihez. Most aludt el, pedig nem szokott aludni délután. Attol lehet fáradékony, hogy ment a hasa 2 napig, vagy az idö is közrejátszik? Nem lázas
2009. jún. 4. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A hasmenés nagyon legyengítheti a szervezetet, ezért nagyon fontos, hogy pótoljuk az elvesztett folyadékot.

A folyadék hiánytól lehet fáradékony.


Jobbulást neki!

2009. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szervezetét megviselte a hasmenés.Sok folyadékot is veszithetett.Potold amennyire csak tudod.De orvos vozsgálta?Nehogy valami virus,baktérium lappangjon benne.
2009. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Bizok benne, hogy hamar helyrejön. Mostanság eleget agodtam érte. Az oviba szedhetett össze valamit, mikor ki fogkeféjével mosott fogat, a sajátjával sztem nem. Nem figyelnek a higgéniára az ovonök.
2009. jún. 4. 15:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap látta a doki, de sztem reggel viszem, ha nem javul a kedve.
2009. jún. 4. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedre is válaszoltam,de ide is leírom:szerintem neked sem lenne kedved járkálni,ha 2 napig menne a hasad.A gyerekeket jobban megviseli egy ilyen állapot.
2009. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kis vírus lehet,itasd sokat,mert ha kiszárad akkor kötik neki az infúziót,márpedig ha sokat megy szegény hasa és nem akar inni akkor az lesz a vége:SEz az oka annak is,hogy pihizik,totál kimeríti a szervezetét ha kijön belőle minden.A dokihoz vissza viheted,bár sokat nemtud vele sajnos csinálni,főleg ha már tegnap is volt bent.Egy darabig am egészséges a hasmenés,nekem sokim azt mndja,hogy olyan 5 még ok,azután gáz.Ha menne még neki akkor adj neki egy kevés étcsokit,ha nagyon megy úgy értem és sok sok folyadék:)
2009. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!