Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A rácsoságyat meddig használta...

A rácsoságyat meddig használta a babátok?

Figyelt kérdés
Lányom 1 4hónapos, gondolkodom rajta, hogy lecserélem a kiságyát....Szerintetek? És milyet vegyek helyette?
2009. jún. 3. 21:41
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, 14 hónapos...
2009. jún. 3. 22:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiaim mind a ketten 2,5 éves korukig használták és nagyon jó is volt. A rácsos ágyban megszokták, hogy van körben védelem, és amint később másik ágyat kaptak, állandóan leestek. Volt olyan éjszaka, hogy 2x 3x is futottam összeszedni őket a földről. A rácsos ágyból viszont megtanultak biztonságosan kimászni, ami még játéknak is jó volt.Igaz, mi az ágyat tényleg csak alvásra használtuk, a fiúk nem voltak benne egész nap, mint ahogy pár napja egy ismerősömnél láttam...
2009. jún. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi ágyunkat 5 éves korig átalakítva gyermekágynak lehet használni,így addig fogja!De lehetne 8 éves koráig is,viszont 5 éves kora körül jön a következő:) így majd akkor cseréljük le!
2009. jún. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam és még mindig rácsos ágyba alszik.
2009. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lányom 2.5 éves múlt és még mindig abban alszik, semmi baja vele. Még nem is gondoltam lecserélni, mert annyira nyugtalanul alszik mint én, tuti állandóan leesne. Én is mindig leestem, Mondjuk nekünk a nagyobb méretű ágya van.
2009. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni sima ágyhoz valóbleesés védőt,de szerintem akkor ugyan ott vagy,mintha rácsosban altatnád.Szerintem még korai.A kislányom 1 éves,de folyton feláll a kiságyban.Ha ezt egy sima ágyban tenné meg,tuti kiesne.
2009. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 20 hónapos koráig aludt benne a lányom. Utálta. Akkor vettünk neki egy normál méretű "felnőtt" ágyat, 90*200-as, fenyőbútor. Igaz elveszik benne a gyerek, de ráteheti maga mellé a babákat, macit, stb. Van rajta leesésgátló, így még nem történt baleset. Legtöbbször keresztben találom meg rajta, vagy lábával a párnán, de legalább nem ordít, mint a kiságyban. Ja, és mivel nagyot vettünk, nem kell pár év múlva ismét lecserélni.
2009. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!