Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nenedent fogkrémmel kapcsolato...

Nenedent fogkrémmel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Ma vettük, de sajnos nem jót. 17 hós a kislányunk, de ezt a fajtát 2 évestől lehet használni. Lehet valami gond, ha ezzel elkezdjük mosni?
2012. febr. 11. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom azért lehet 2 éves kortól használni,mert fluoridot tartalmaz,és akkor már általában tudnak köpni.Kérdezd meg a dokit,ha erről van szó,hogy gond -e ha lenyeli
2012. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt vettétek?: [link]

Erre valóban rá van írva, hogy 2 éves kortól használható, de ugyanúgy fluoridmentes. Tudod miért favorizálja a gyártó a másikat? Mert ez csak 600 Ft, míg a másik, amit a kezdő csomagban találsz (ujjra húzható szilikon fogkefével együtt), az 1700 Ft. A kutya nem vásárolná a drágábbat, ha erre nem lenne ráírva, hogy 2 éves kortól használható.


Egyébként mi ezt a fajtát vettük kezdettől fogva, mert én bizony nem akartam kiadni 1700 Ft-ot olyanra, amit nem használnék ki teljesen. Ez az olcsóbb is tökéletesen megteszi, fluoridmentes ugyanúgy.

2012. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt vettük. 1700Ft-ot én sem adnék ki egy fogkrémért.

Köszönöm szépen!

2012. febr. 11. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk már 1 éves kora körül óta. Én is először néztem a baba fogkrémet, de nem láttam különbséget az ára és a mennyisége között. Nyugodtan mehet, xillit van benne a fluorid helyett. A fiam konkrétan eszi, annyira izlik neki.... fogmosáskor mindig a kupakból csen ki az ujjával fogkrémet, hogy megegye. Néha én is ezzel mosok fogat, ha homeos bogyót szedek, nekem annyira nem jön be az íze.... Nyugodtan használjátok!
2012. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!