Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az oviba standard gyermekméret...

Az oviba standard gyermekméretű paplanhuzatot kell vennünk. Kérdeztem pontosan milyen méret, azt mondták csak egyféle van, szerintem nem. Kérédsem, melyik a standard gyermek paplanhuzat méret?

Figyelt kérdés
Mi pl. itthon 100x140-est használunk, de vki azt mondta a 70 x 140-es a standard. Szerintetek?
2009. jún. 2. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az oviba 70x140-eset kértünk, amikor még dolgoztam. Ekkorák voltak a belevaló plédjeink. A párnapótlók ugyanekkorák voltak, csak a két végük nem volt egymáshoz varrva, csak beszegve.
2009. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az oviban is 100*140cm használunk.A 70-est a 14 hónapos használja.
2009. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na hát örülj neki hogy csak huzatot kell venni. A mi ovinkban, bölcsinkben vinni kell takarót, párnát is+huzatot rá.

De amúgy kérdezz rá az oviban hogy mi a pontos mérete, vagy mutassák meg, mert nem tudod melyiket kell.

Így mész biztosra! Most itt hiába mond bárki bármit, aztán meg megveszed közben meg amaz kell!

A bölcsiben kérdezz rá pontosan!

Amúgy én is kicsinylem a 70x140-est, mert ugye az első azám a hossza. Egy ovis gyereknek kell a 100-as szerintem hogy kényelmesen be tudjon vele takarózni.

De mondom kérdezz rá az oviban pontosan!

Majd írd meg!

2009. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 90x150 cm méretet adtak meg a paplannak.
2009. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A szabvány szerinti méret 90x140 takaróméret az oviba, a bölcsibe 70x100 vagy 70x90 méret. Sajnos az új külföldi textiláru terjedése miatt a 100x140 és 100x150 méret sem ritka. DE még mindig a MSZ szerinti méret a legelterjedtebb.
2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!