Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyereketek mennyire...

2év körüli gyereketek mennyire élvezi a havat? Mennyi ideig szeret kint lenni? Miket csináltok kint?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
17 hós kétszer 1 órát voltunk ma kint nagyon élvezi szánkoztunk és a havat tapostuk tegnap 4 szer 1 1 órát voltunk kint alig lehet behozni a mazsolát
2012. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon élvezi!!!annyira hogy észre sem veszi hogy fázik,egy órácskát legyél kint vele,szánkózás,hóembert csinálni.


4gyermekes

2012. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek is teszett volna, de egyszerűen fázatk hiába öltöztetem be őket, a múltkor mikor nem volt ilyen hideg nagyon élvezték a szánkózást meg a hóember építést,csak az a hó el is olvadt még aznap estére mikor esett,úgyhogy akkor csak délelőtt tudtunk szánkózni.Most meg fáznak nagyon nem bírják a hideget.A nagyobbik(5 éves) még bírná is mondjuk, de a kicsi(2,5 éves) egyfolytában nyavajog,hogy fázik, úgyhogy csak egy fél órát tudtunk kint lenni, bár most szánkózni nem is nagyon tudtunk mert a szánkó elsüllyed a hóban.
2012. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 év 4 hónapos fiam ma 2szer 1,5 órát voltunk kint, de így is üvöltve tudtam csak behozni, ő maradt volna még, de már a keze is el volt fagyva, az arca is nagyon piros volt már, de őt nem zavarta. Fetreng a hóban, dobálja, lapátolja, mászik a bukcákra, az árkokba ugrál a hóba. Most szánkózni nem nagyon lehetett, hóember építésre sem alkalmas a nálunk lévő hó (porhó, nem tapad).
2012. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szereti a hideget és így a havat sem. Kb. 15 percet hajlandó kint lenni, utána szállni akar be az autóba, ha meglátja a parkolóban, odamegy. A szánkóról 5m után leszált és nem lehetett utána rávenni, hogy visszaüljön.
2012. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam élvezné, ha lenne hó. Nemrég ugyan elkezdett esni, de pár mm esett csak. Azért remélem tudok neki mutatni igazi havat. Kicsit kimentünk ma, amikor esett, nagyon tetszett neki, de nem tudom lesz-e annyit, hogy lehessen szánkózni. Én alapjáraton nem szeretem a havat, de most irigylem azokat a helyeket, ahol van.
2012. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hol laksz kedves utolsó?

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 6. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!