Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik valami olyan játék,...

Létezik valami olyan játék, ahol kulcsot kell zárba beletenni?

Figyelt kérdés
Csak mert a 15 hónapos kisfiam teljesen be van zsongva, remeg, hogyha meglát/meghall egy kulcscsomót, és mindenáron beleakarja illeszteni a zárba, amit egyelőre csak úgy ér fel, hogyha felemeljük. Nem örülök, hogy egy ilyen koszos, fémcsomót fogdos, ráadásul rágcsálni is szeretné. Nem tudtok valami olyan játékról, ahol ezt imitálják? Ahol kulcsot kell zárba illeszteni? Vagy bármit, ami kulccsal kapcsolatos. Nagyon köszönöm!
2012. jan. 23. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó, hálásan köszönöm!!!
2012. jan. 23. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az Auchanban vettünk karácsonykor egy kis házikót,ez inkább lapos, csak az elején van 4 kis színes ajtó, mögötte 4 állattal. Van hozz 4 db kulcs egy rövid madzagon, azzal lehet kinyitni az ajtókat, kivenni az állatokat. Közben lehet rajta nyomkodni a gombokat, zenél, állathangokat ad, villog. Jópofa, a lányom szereti. Elég kicsi a kulcs és a lyuk is, meg kellene néznetek életben is, hogy tetszik e a fiadnak.

Múltkor láttam, hogy még mindig árulják, nem csak karácsonykor volt. Sajnos az árára már nem emlékszem, talán 2 ezer körül volt.

2012. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Chicconak is van, én ilyet vettem a lányomnak az első szülinapjára:


[link]

2012. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!