Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit készítsek? A faimnak...

Mit készítsek? A faimnak zsúrt szervezek, de még nem csináltam ilyent.

Figyelt kérdés
Milyen kaját kellene készítenem? Ha kerti buli lesz,ahol van egy komplett játszótér,akkor is érdemes valami programot,játékot kitalálni? Ha igen,milyen ötletetek van? Előre is köszönöm a segítséget!
2009. máj. 26. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen idősek a fiaid? Szerintem ételből a szendvicsek mindig megfelelnek, főképp a franciakenyérből vagy hotdog kifliből készített falatszendvicsek, amire krémsajtból lehet mosolyt rakni :) Nameg rácsempészhetsz egy kis falat paradicsomot, paprikát és még egészséges is :) Ami be szokott jönni még az a muffin. Nagyon egyszerű megsütni és a gyerekek nagyon szeretik, az én keresztlányom is oda van érte. Szerintem ha játszótérre mentek akkor a klasszikus két csapatra osztott ügyességi versenyek a menők, futni, ugrálni, hadd játszanak a szabadban. A zenét semmiképpen se felejtsd el, az is feldobja a kisgyerekek hangulatát. Remélem jó buli lesz, előre is jó szórakozást!
2009. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kerti partik a legjobbak:D


Szóval,csinálj olyan zsákot mint amcsiban ami tele van cukorkákkal.Sztem egy nem túl erős anyag megteszi,mondjuk egy krepp anyag,de vki szívósabb,azt verjék bekötött szemmelegyenként:DAztán kiszakad és voila máris ehetnek:D


Aztán lehet még ugrálóvár,abban sokáig ellesznek.Vagy egy kerti medence tele labdákkal.Sztem lehet kapni olcsón,vagy szerváljatok innen onnan,ami telerakja a medencét.Abban "fürödhetnek"


Aztán csacsi,a farkát szúrd be bekötött szemmel.


Aztán bohóc,vagy egy bűvész,az is leköti őket:D


Ha kicsit régimódiak az ötleteim akkor bocsánat:)

2009. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jó ötleteket kaptam! Remélem sikerülni fog a buli,már nagyon izgulok miatta!
2009. máj. 27. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!