Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Zala felvágottban van tej?

A Zala felvágottban van tej?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Tej nincs, de tejfehérje és tejcukor (laktóz) az igen.

Csak a Pick téliszalámiban nincs állítólag.

2012. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtutibb ha megkéred az eladót, nézze meg a csomagoláson. Én mindig így tettem. Nagyon sok sonka-felvágottban is van pl tejfehérje.
2012. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy a tejfehérje és a tejcukor váltja ki az allergiát.
2012. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eladó nem fogja tudni, mert nincs úgy ráírva, hogy tejcukor.
2012. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amire nincs kimondottan ráírva hogy laktóz és tejfehérje mentes, abban van.
2012. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Ha én veszek szalámit mindig megkérdezem,hogy van-e benne tej,tejfehérje,csak most nem én vettem,és ilyet még nem is vettem nekik,úgyhogy nem mertem nekik adni belőle.
2012. jan. 11. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Zala felvágott



Összetevők:Sertéshús(S-70,S-70k),sertéshús(S-90),jég,gyártási szalonna,setésbőrke,só, szójakoncentrátum,stabilizátor(E450,E412,E410,E415),hagyom.fűsz,dextróz,természetaz.aromák, antioxidáns(E316),ízfokozó(E621),színezék(E120), füstaroma,tartósítószer(nátrium nitrit)


Ha érdekel, van néhány lementett cuccom, amit szívesen elküldök neked olyan termékekről, amiben nincs tej, mert az én kisfiam is tej- (és tojás)allergiás.

Írj privát üzenetet, ha gondolod!

2012. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!