Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen beszoktatások voltak...

Milyen beszoktatások voltak az oviban és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az én kislányomat már reggel ott kellett hagynom és csak ebéd után mentem érte. Szegénykém elég sokat sír délelőtt, sokat hiányol, itthon pedig nagyon anyás lett, szinte állandóan rajtam lóg, senkit nem fogad el rajtam kívül még apát sem :-((

Nem tudom, hogy ez mennyire normális illetve meddig tart ez?


2012. jan. 10. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kellett rögtön ott hagynod?

Szerintem ez nagyon durva neki,gondolj bele ha 3évig veled volt folyamatosan,most hirtelen beadod egy idegen helyre...szerintem egy két hét kellett volna.Nekem is nagyon anyás a fiam,nagyon nagyon nehezen viseltük,kb két hét volt mire leszeparáltam és kb 4hónap mire megnyugodott,néha még most is vannak sírások,de már muszáj ott hagyjam..kb 2-3 perc és megnyugszik.amíg nem illeszkedett be,harapott,mart,bántotta a gyereket,hihetetlenül viselkedett.Megígértettem vele,hogy nem csinálja ,mégis megtette..tudta nekem ezek fájnak és ezt felhasználta.Mikor úgy döntöttem nem veszek róla tudomást,elhagyódtak ezek a dolgok.szóval beszélgess vele sokat mindenről ,egy kicsit segít,de hidd el hónapokig fog így is tartani..mi szeptemberben kezdtük ,azóta jutottunk el odáig,hogy úgy ahogy elvan..,de megkérdezi az óvónőket rengetegszer,hogy mikor megyek érte..:(

2012. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!