Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdeti bárányhimlővel, ki...

Kezdeti bárányhimlővel, ki lehet vinni az udvarra?

Figyelt kérdés
3 éves,most jönnek rajta a pöttyök,nagyon szeretne kimenni,kivijetem egy félórára?sos válaszokat kérnék.
2012. jan. 9. 14:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
láza nincs,.csak fél órára max.
2012. jan. 9. 14:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha sos, szerintem inkább hívd fel a dokit. Ne várj itt válaszokra.
2012. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne vidd ki, amíg ki nem üt teljesen. Kb. egy hétig nem szabad kivinni, mert a kiütéshez meleg kell. Ha kiviszed visszafojtod és esetleg visszaeshet később vagy csúful belázasodhat. Elég nagy ahhoz, hogy megértse, nem szabad kimenni. Az enyém tavaly ilyenkor volt 2 évesen és simán megértette, hogy nem lehet. Bent is le lehet olyan tevékenységeket találni, amivel lefoglalod és nem kívánkozik ki.
2012. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,az a baj,hogy ő nagyon kinti gyerek,imád kint lenni.megfogja érteni,ebbe biztos vagyok.de most alszik és azt kérte alvás elött,hogy menjünk ki a felébredt,azért kértem gyors választ.én is úgy olvastam utána,hogy nem jó ha ki megyünk ilyenkor.köszi a segítséget.
2012. jan. 9. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudtommal ez már egy túlhaladott nézet hogy nem lehet kivinni. Olyan mint ahogy régen rázókeveréket adtak a kiütésekre, most meg tilos rárakni.

Ha láztalan, és ki akar menni én kivinném 15-20 percre. De legjobb ha felhívod az orvosotokat.

2012. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor most mire is bizonyíték amit linkeltél? :)Értelmezésem szerint kimehetnek sétálni egyet.
2012. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem vittem ki, megértette, nem volt gondom vele. Ezért néztem utána, hogy segítséget nyújtsak. Nem hazudtoltam meg saját magam, akkor nem néztem utána, most igen. Nekem annak idején azt mondták ne vigyem ki, nem vittem.

De tényleg, csak segíteni próbáltam.

2012. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem támadásnak szántam a kérdést, ne úgy vedd :)

Amúgy nehéz okosnak lenni, mert olyan gyorsan változnak a nézetek. Mondjuk anyósom még mindent a kalmopyrin és kiizzadjuk kombóval kezel :)

2012. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem viszem ki mert még mindig alszik.dolgozik a szervezete mert amúgy 1, másfél órtákat szokott aludni most meg alszik 1órától.Közben fújni is kezdett a szél,a védőnőt hívtam ő 5-10 percet javasolt,annyitól nem lehet baj,de hosszabb időre ne.és azt mondta nem is nagyon szokták engedni,javasolni a kivitelt.köszönöm a segítséget.Ja egyébként tényleg változnak a helyzetek,rázókeveréket nem kapott,kálciumot kell viszketésre adni.lázat csillapítani,és ne legyen nagyon melegen,rendes hőmérségletű laksába legyen.ezt mondta a doki.
2012. jan. 9. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!