Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan látnám ha tényleg...

Honnan látnám ha tényleg fruszrtálná a gyereket a dolog?

Figyelt kérdés

két éves és egy hónapos a kistesója.nagyon jól össze sikerül öket hozni,szeretni a húgát,nem nagyon látok semmi olyant hgoy bántaná.de mégis ugy érezem néha hogy csak én nem veszem észre mert nem akarom.

amikor a kicsi eszik pl.akkor ugyan néha húz a fiam játszani és mert nem megyek van hiszti de úgy gondolom ez valamilyen szinten természetes.ha keservesebben sir a húga látom hogy zavarja,kissé zaklatott lesz,de nem gondolom hogy ez nem igy kell legyen,vagy ez az amit én nem látok?mit gondoltok?ti mit láttatok ugy hogy bizots ezért van?ami lelki eredetű,vagy pszihés vagy hogy fogalmazzak már nem tudom de remélem érthető.


2012. jan. 8. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Elviselhetetlenül hisztis, nem alszik éjjel, sokszor felébred,

bántja a babát,

Nekün 2,5 év a különbség. A nagy sokszor figyelemfelhívásként hisztizik, ő is baba, fel kell vennem, mindig akkor akart enni, inni , kakilni, stb. amikor a picit szoptattam. szerintem ezek beleférnek.

Nekünk most, hogy a pici 8 hós jött egy újabb hullám féltékenységben, amikor a pici már nem alszik olyan sokat, és nem csak egy "kis test". Elveszi a játékokat, mászik, pakol, stb.

2012. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd, ha a pici megindul, olyan 6-7hótól jön a gázabb időszak. Lökdösi, elveszi az összes játékot, nem adja oda a sajátját.

Féltékeny lesz, potenciális ellenfél.

Na jó, nem ennyire drámai a helyzet, de azért húzós.

Még: szoptatok, akkor kell pisilni, kakilni, akkor esik el, úgy visít, hogy rohannom kell azonnal.

Pedig sokkal többminden adunk neki és próbálunk vele maximálisan foglalkozni

2 év van közöttük.

3éves, 10,5hós.

2012. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!