Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet egy erősen tiltakoz...

Hogy lehet egy erősen tiltakozó 2éves fogát megmosni? Kifogytam az ötletekből, feladom!

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nálunk is alapvetően ez a gond, vagyis nekünk nem engedi, magának mossa ugyan, de elég felületesen, inkább leeszi a fogkrémet. Ez az Anna,Peti,Gergő mesekönyv érdekelne, de megnéztem de a címe nem utal erre. Kedves Utolsó! Melyik mesekönyvben van fogmosásról szó? Köszönöm!
2012. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ez a könyv engem is érdekelne.

Nincs még 2éves a lánykám 22hónapos,és az a poén hogy régebben olyan szépen hagyta. Most is kinyitja a száját,de 5mp után elkezdi rángatni a fejét,kézzel lábbal tiltakozik. Én is nagyon féltem a fogait,mert az apjáé és az enyém sem matyó hímzés. Sajnos genetika. Az apja ráadásul rosszul van a fogorvosnál,így mindig nekem kellesz vinni,ha úgy alakul.

2012. jan. 6. 11:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Az Anna,Peti,Gergő:Irány az óvoda c.kötetében van egy fejezet erről.Ott sem akarnak fogat mosni,és az apukájuk a végén talál egy jó módszert,amivel rá tudja őket venni.Őszintén szólva nekem a kislányom makacskodásait ált.ezzel a könyvsorozattal oldjuk meg,mert hát "ha az Annáék is megcsinálták,akkor ő is"!
2012. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szupi, köszi, akkor megveszem ezt az ovis részét!
2012. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Már meg is rendeltem a könyvet. Köszi még egyszer! :)
2012. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szívesen,remélem nálatok is használni fog!
2012. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!