Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki így? Mit tudott...

Volt valaki így? Mit tudott tenni? Bevált valami?

Figyelt kérdés
1,5 éves kislány az utcán nem hajlandó gyalog menni. Kézenfogva nem lehet, mert kitépi a kezét az ember kezéből. Egyedül megy, de üvöltve.

2012. jan. 3. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Babakocsi, bicikli. Ha ő nem akar menni, akkor nem kell erőltetni. Levegőztesd, sétáltasd az udvaron. Ha mentek valamerre akkor meg ne gyalog.
2012. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg kell tanulnia/tanitani kézen fogva menni. én is tanitgatom de ha tényleg egyedül aksr közlekedni odadom a babakocsit s van hogy hazáig tolja röhögve:D
2012. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is másfél éves,de az enyém meg a babakocsiban nem akar maradni mostanság:(

A kezemet nem hajlandó fogni.Ő úgy akar menni egyedül,de az meg ugye nem buli,mert tolom a babakocsit nem tudok utána is szaladni!Úgyhogy én nagyon örülök ha a babakocsiban van.Babakocsiban elvan a lányod?Akkor ne erőltesd a kivételt,lehet hogy neki most az jön be és kész!

2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk kb. 1,5 hónapja. Most 19 hónapos, 1,5 hónappal ezelőttig fel sem lehetett venni, mert rögtön le akart szállni, most amikor kilépünk az utcára már rögtön jön az ölembe, az udvaron megy szépen, a házban sincs ilyen gond. Babkocsibna sem ül meg, így én cipelem a 12,5 kilóját, néha cselekkel le lehet tenni, megy 3-4 métert, de látom a javulst, mert ma pl. kb. 150 métert jött a saját lábán, igaz most meg a kezét nem engedi megfogni, de a járdán mentünk, az út és járda között árok van így nem tud könnyen kiszaladni az útra.
2012. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!