Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az, ha egy kisfiúnak...

Milyen az, ha egy kisfiúnak nem száll le a heréje? Azt az anyukája látja, észre veszi? Meddig kell ennek normál esetben megtörténnie?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 hónapos fiamnak a jobb heréje még nem szállt le, tehát nincs a herezacskóban. Ki lehet tapintani, mert a balban érzem hogy ott van vmi, de a jobb csak bőr. Ezt megnézik már bent a kórházban szülés után, nekem az ottani gyerekorvos mondta, beleírta a kiskönyvbe hogy a választott gyerekorvos tudjon róla. Elvileg még van ideje leszállni, ó pár hónapot mondtak, sajnos nem emlékszem mennyi de azt mondták hogy ez nem akkora baj. Ha jól tudom ha nem száll le, akkor műtéti úton "helyrerakják", de nem biztos.
2009. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
*jó pár hónapot
2009. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első válaszolónak: Azt tudom, hogy ha nem száll le, akkor az műtéttel oldják meg.

2009. máj. 22. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!