Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért akartátok a tesót...

Miért akartátok a tesót gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 21:40
 1/7 fotucsok ***** válasza:
?? Nem a gyermekemnek akarom, hanem magunknak, a családnak. De egyébként, ha arra gondolsz, akkor azért, mert nekem is van egy testvérem, akivel imádjuk egymást, és nagyon jó, hogy van ő nekem, és szeretném, ha az én gyerekeim is legalább ketten lennének, és egymás társai tudnának lenni, még a civakodással együtt is.
2011. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekként sose legyen egyedül.Sok mindent szerintünk csak úgy tud megtanulni,ha van testvére.Mindig gondoljon másra is ne csak magára.Felnőttként pedig ha már mi nem leszünk,akkor is legyen valakije,akire számíthat.Fölhívhat telefonon stb
2011. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam :)
2011. dec. 13. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Mi nem vagyunk túl jó testvérek a nővéremmel,de tudom,hogy számíthatok rá,ha történne valami.És persze ő is én rám.
2011. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csak kimondottan őmiatta szeretnénk még babát. Egyszerűen vágyunk még egy kisbabára, pedig a kislányunk se túl régen volt baba, most 2,5 éves.

(9 hetes vagyok)

2011. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek az elottem szolokkal bar nekem nincs testverem,de hianyzott mindig is. EZenfelul imadtam terhesnek lenni,imadtam az allapotom,a hasam,hogy bennem novekedett,es a szulest.Megegyszer szerettem volna atelni mindenkeppen.Remelem meg lesz egy 3. baba majd kesobb meg, mert a ket kislanyom is imadja egymast,jo latni,hogy ilyen jo testverek:)
2011. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért akartunk testvért a gyerekeinknek, mert eleve 3 gyereket terveztünk és ez így nekünk természetes.

Nem akartunk egyetlen gyereket.

2011. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!