Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudom, hogy furcsa kérdés. De...

Tudom, hogy furcsa kérdés. De Hogy találjak ilyen kisgyermeket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék segíteni egy olyan családnak, azon belül egy olyan gyereknek, (leginkább lánynak, mivel magam is az vagyok), akik nem..túl tehetősek. Szóval olyan szinten, hogy a gyermek szinte bármilyen karácsonyi ajándéknak is örülne, ruháknak, esetleg másodkézből. Ezek mellett például nyáron vagy időnként suli közben is vigyázni rá, nyáron inni erre-arra, míg a szülő dolgozik. 15 éves vagyok, de komolyan gondoltam amit írtam, szerintetek tudok valahol (ha igen hol?) találni ilyen TISZTESSÉGES és MAGYAR családot???
2011. dec. 11. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyi védőnőt kérdezd meg.
2011. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*vinni erre-arra
2011. dec. 11. 12:54
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) erre még nem gondoltam
2011. dec. 11. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Szép gondolat, sikerüljön ! :)

A helyi családsegítőt, védőnőt kérdezd meg.

2011. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) igyekszek
2011. dec. 11. 12:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép és nemes a gondolat ami benned van.


Tanácsként azt tudom ajánlani hogy írj egy levelet a Máltai szeret szolgálatnak, hogy ilyen segítőkész vagy és szívesen segítenél másokon saját erődből. Biztosan találnak neked ott valami megoldást.

2011. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én kisebb voltam ugy 13 körül, anyukám kivett a nevelőintézetböl egy velem egykoru kislányt és évekig nálunk volt karácsonykor, husvétkor, szülinapján, akkor jött csak mindig, van egy növérem is de örültünk hogy velünk volt, mig fel nem nöttünk.
2011. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és esetleg tudnál elérhetőséget?? telefonszámot??
2011. dec. 11. 13:09
 9/11 A kérdező kommentje:
a nevelő intézet is jó:))
2011. dec. 11. 13:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nemes lelkű leányzó vagy.

De azért a nevelőintézet nem így működik, megkérdezem neked a rokonomat, ki ilyenben dolgozik, de nem hiszem, hogy kiskorúnak „kiadnak” gyereket.


[link]

2011. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!