Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi okozhat zöld nyákos,...

Mi okozhat zöld nyákos, tonhal szagú kakit egy 20hós kiscsajnál?

Figyelt kérdés
Még szopizik,de pár napja kapott tejet elöször nyers formában. Mellgyuszim volt pár napja,azóta semmi más normális kaját nem fogad el.Akkor rengeteget szopizott,(többet mint elötte) s most azóta is többször szopizik.Az eddigi 5-6 helyett van hogy 10et is. S nagyon büdiket pukkantgat. Lehet a tej a ludas?Holnap már nem kap.
2011. dec. 4. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem válaszoltál, milyen tejet adtál neki????
2011. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Felforraltuk neki természetesen.

Ma lekopogom már jobban van. Ma eddig 2kaki,sok keksz és krékert evett.Ja és rizset is:) Az egyik kaki turós mustár sárga,másik kicsit vizes de sárga:)

2011. dec. 5. 14:18
 13/16 A kérdező kommentje:

Egyébként saját magam tettem be oda a kérdésem,mert asszem rossz kategóriába tettem... :D

Beszéltünk a dokival,azt mondta ha ma is ez lesz akkor holnap menjünk be vele és megnézi.

Egyébként azért aggódtam,mert kis sulyú a kiscsaj(9kiló volt multkor és 80cm)snem lenne jó ha nagyon sokat lefogyna mert akkor korhéz és infuzió.Normolitot csináltam neki de nem itta meg:( S ez ugye ilyen só potló oldat. De a rizset már ette:) S szóval már gyógyulás utjára lépett!

2011. dec. 5. 14:22
 14/16 anonim ***** válasza:
akkor nem értem miért írtad, hogy nyer tejet kapott. mondjuk mindegy is, maga szerintem az nem normális, hogy 20 hónaposnak "egészséges anyatejes kakija" van, meg egyáltalán egy újszülött nem szopizik ennyiszer, én nem a kakiján buknék ki a helyedben hanem utánajárnék mi lehet a gond
2011. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Most hogy valszeg beteg volt örültem hogy legalább szopizik. Meg amikor mellgyulladással feküdtem az ágyban akkor kiszoptattam belőle a gyulladást. Egyébként elötte igy volt a szopija:

reggel 6(vagy 5) amikor ébredt

utána 9(ezt akartam kiváltani tejjel)

ebéd után a du alváshoz (2kor)

majd este fürdés után 7kor

utána vacsi 8-9 körül

és 10körül alszik szopival.

Ma már újra visszatért az életereje,kedve és eszik is:) Szerintem ha a felnött ember beteg,hasmenése van akkor ő is diétázik és pl főtt krumplit eszik csak.(Azt se ette meg.)

2011. dec. 5. 14:39
 16/16 anonim ***** válasza:
igen, felnőtt ember is diétázik, ami azt jelenti, hogy semennyi tejet, tejterméket nem szabad enni, inni
2011. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!