Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt zajlik le a...

Mennyi idő alatt zajlik le a bárányhímlő?

Figyelt kérdés
Megjelennek a pöttyök, láz .........
2011. nov. 28. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak a saját tapasztalatomat tudom neked leírni...

Az ovis fiamon adott hét pénteken volt 4 pötty,2 nap múlva már tele volt a teste,nem volt lázas,2 hétig kellett itthon maradnia.

A bölcsis fiamon pontosan 2 hétre rá jött elő az első pötty,ő sem volt lázas.Természetesen nem vittem addig bölcsibe,amíg a tesó himlős volt,itthon volt végig,mégis kellett 2 hét a pöttyökig.

2011. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! 4 éves kislányomon csütörtök este jött ki az első pötty, mára már az egész teste pöttyös, hólyagos, viszket, de láz nincs. Viszont étvágytalan.... Remélem hamar lezajlik. :(
2011. nov. 28. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs étvágya lehet hogy lehúzódott a torkára,ahogy az én lányomnak is! A lényeg,hogy sokat igyon. Ilyenkor mehet nyugodtan a szörp,a cukros ivólé,hogy legyen energiája!
2011. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset iszik, nem bírom belediktálni a szörpöt :( Enni egyáltalán nem akar.
2011. nov. 28. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Már megkezdődött a bárányhimlő.
2011. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!