Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik Thomast érdemes venni...

Melyik Thomast érdemes venni 3 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Nincs még Thomas vonat szettünk.Azt látom,hogy több fajta van.(fából,Fisher Price-os stb.)Nagyon nem értek hozzá,és szeretném megkérdezni tőletek,hogy melyiket érdemes megvásárolni amit a későbbiekben mindig tudunk hozzá venni új elemeket.
2011. nov. 26. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi először a Tesco-s vasúti szettel kezdtünk, de mivel a fiam nagyon Thomasos, kapott születésnapjára egy Toby-t (sajnos Thomas pont nem volt). Az elektronikus változatát kapta, ami csönget, meg pöfékel,világít. Thomas is kb ilyen lehet. Jól emlékszem 2300Ft körül volt.

Nagyon drága, szettben még drágább. Ez az elektromos változat nem passzol a tescos fa sínekhez.

Viszont, születésnapjára kapott a fiam ajándékba egy Thomas a Vadonban készletet. Sínek, kis fák, és egy Thomas. Ez nagyobb Thomas, mint az egyenként megvásárolhatóak. Van ezekből több fajta is. Viszont, ez a nagy Thomas (megy magától) nagyon jól megy a Tesco-s síneken, és vicaverza, a Tesco-s kis vonatok is gurulnak rendesen a Thomasos sínen.

Eltérőek a nyomtávok. Több méret van.

2011. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és kihagytam, hogy a Toby nem megy a Thomas sín-pályán, túl kicsi. Pedig barátok :)

JA! Ugyanaz a gyártó mindkettő!

2011. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Take Along fajtát veszek neki mindig.Ezt már Take N playnek hívják azt hiszem.Én megvagyok vele elégedve nagyon.Igaz,hogy drága de értékálló is.
2011. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!