Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elhagytuk a kislányom kedvenc...

Elhagytuk a kislányom kedvenc szuri figuráját, a fifi meséből. Tudja esetleg valaki hol vehetnék újat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 20:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az e-bay-en találtam, ha nincs más onnan fogom megvenni, de hátha :)
2011. nov. 20. 21:50
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Lehet,hogy az e-bay sokkal drágább lesz és regisztrélni kell,meg megfelelő bankszámla,ahonnan valutát tudsz utalni,na meg a posta...És a többi figurát pedig eladhatod a teszveszen(vagy valakit megkérsz,hogy adja el)

2011. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
első vagyok,pont ezt akartam még írni.ott biztos megtalálod,de nem tudom vásároltál e már ott,nem épp egyszerű,és légy körültekintő.
2011. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

21.08 vagyok.

[link]

2011. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
zümi nem jó esetleg,mert nagyon aranyos zümi plüst találtam a teszen és új is.
2011. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezt most találtam neked, hátha odaadják csak a Szuri figurát.


[link]

2011. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Úgy látszik más is nagyon keresi, mert pont tegnap adtak el egy Szuri figurát 1000 forintért + postaköltségért, vagy az te voltál?


[link]

2011. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyire segítetek. Képzeljétek jó híreim vannak. A benzinkúton ahol tankolni szoktunk, szóltak hogy ott van Szuri. A pénztároslány emlékezett ránk, hogy hogy szorongatja mindig a lányom, és mikor látta hogy otthagytuk a pénztárnál, félretette, ma reggel meg szólt a férjemnek, mikor arra járt.


Volt ugyanis különleges ismertetőjegye is Szurinak, mert a lányom ráhúzott egy polly pocket gumiruhát. Istenem hogy fog örülni neki a leányzó.


Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget.

2011. nov. 22. 08:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett. :)
2011. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!