Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyermeketeknek milyen...

3 éves gyermeketeknek milyen benti hintája van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, még az a műanyag 2000 Ft-os hintája van, beleülős, duda van elöl. De pont a napokban gondolkodtam, hogy így karácsonyi akció keretében veszek neki egy "padhintát" műanyagból. (ami nem tartja sem elöl sem hátul) Hátha azon jobban megtanulja majd lökni magát. Itthon meg olyan magasra tesszük, amilyenre akarjuk, így úgy is lehet, hogy leér a lába róla.
2011. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Amikor megvettük, még picike volt a fiam. Gyakran aludt is benne. A föld fölött pár centire (10-15) van felszerelve. Még mindig használja (3 éves 3 hónapos). Ja, és amikor vettük, még olcsóbb volt.

2011. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekünk is a müanyag van,azt irja 2 éves korig és 15 kg-ig,mi még ezzel hintázunk,csak gondoltam jó lenne lecserélni valami [link] fára gondoltam
2011. nov. 12. 18:18
 4/8 A kérdező kommentje:
2011. nov. 12. 18:19
 5/8 A kérdező kommentje:
1,2,3 sorban a második.jó lenne -e bentre?
2011. nov. 12. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Beulüs, ajtófélfára akasztaható, 2,5 éves lányom, de jó súylban van.
2011. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban nekem is olyan volt. Még mindig emlékszem rá (most 33 vagyok). Néha előfordult, hogy becsípte a kezem, meg a fejemre zuhant az eleje, amit a szüleim feltoltak, hogy könnyebben be tudjanak űltetni.

(az Ikeás hintás voltam)

2011. nov. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak elfelejtettem, írni, hogy a kisebb kellemetlenségek ellenére nagyon szerettem! Szerintem jó választás.
2011. nov. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!