Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi ez a pálfordulás? A 2 és...

Mi ez a pálfordulás? A 2 és fél évesem egy nagy betegség után tisztára meghülyült. SOS

Figyelt kérdés
Az egész napunk ordibálásból áll mert már nem bírom idegileg. Sok van rajtam. Nemsokára nyelvvizsgázok, a férjem sem könnyíti meg az életem, 18 hetes vagyok minden héten kórház injekció kúra / mert a lányom koraszülött volt/.A ház úszik nem haladok 5ről a hatra és nem is bírok csinálni olyan sok mindent örülök ha megfőzök elmosogatok és tanulok a takarítás marad. Minden nap megígéri hogy felporszívózik legalább de persze mikor hazaesik este 7kor már nincs kedve. a gyerek meg megőrült péntek óta mióta nem szedi az antibiotikumot. Mindenben kárt tesz és meg is mondja reggelente hogy rossz lesz. Mit tegyek?
2011. nov. 9. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked nem a betegség után lett ilyen, egyszerűen kiborítja a kiborulásod. Abból amit írsz egyértelmű, hogy túl sok ez neked.

A pici ezt érzi, no meg rá se jut elég időd, ezért viselkedik így.

A gyerekek mindíg tükröt tartanak elénk. Merni kell belenézni.

2011. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A betegség alatt túlságosan kipihente magát. Össze gyűlt benne az energia. Le kell vezetni egy jó nagy sétával, játszóterezéssel, játszóházazással, stb. Viszont kell néhány nap, mire rendeződnek az energiái, szóval nem csak pl holnap mész játszóterezni, mert az még kevés lesz.
2011. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon igaza van az elsőnek, de az is igaz hogy betegség után mindig van egy kis viselkedészavar. Ma totál kiborult a bili a férjem és köztem és a gyerek nem kiabáltunk csak beszólogattunk egymásnak és mikor elment dolgozni a férjem a gyerek észrevette hogy sírok és ő is ordítani kezdett és földhöz verte magát. Na én meg összeszedtem magam, mondtam hogy szurit kaptam és azért sírok, ő is lenyugodott én is aztán elkezdtünk együtt kitakarítani és minden ok :D
2011. nov. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!