Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szed valaki magnézium tartalmú...

Szed valaki magnézium tartalmú készítményt 2 év körüli dackorszakában tomboló gyerkőce mellett?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik fajta vált be?

Mennyi ideig szeded egyhuzamban?


2011. nov. 6. 23:43
 1/2 Virág6 ***** válasza:
Magne b6.Nekem az nagyon jó.
2011. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SZia! 2.5 éves a lányom, magneb6-ot szedek, de nem a bérest, hanem olcsóbbat, szerintem ugyan olyan jó. Leveles, 10 db van egy levélben azt hiszem, boltban veszem, de nem tudom van-e márkája. Én amúgy is szedem, mert ha abba hagyom akkor görcsöl a nyakam, de már tavasz óta egyfolytában szedem, igaz van pár nap amikor elfogy is nem megyek boltba, akkor nem. Nekem mensikor is segít úgy érzem, nem vagyok előtte olyan ideg beteg mint szoktam lenni :))
2011. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!