Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek ezt a kiskonyhát?

Ismeritek ezt a kiskonyhát?

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes megvenni? Jó a minősége? Szereti a lurkó? :)


2011. nov. 5. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kicsinek tűnik. Asztallap magassága: 30 cm, teljes magasság: 60 cm.
2011. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát 60 centi nekem is kicsinek tűnik... de megtaláltam most már magyar oldalakon is (babaszafarin pl), és ott úgy írják, hogy nagy konyha... elmegyek megnézni, reménykedem, hogy az tényleg NAGY lesz és nem 60 centis. :) Maga a konyha tetszik amúgy nagyon, szerintem jól néz ki, de ha csak 60 centisben van, akkor úgy nem kell. :S
2011. nov. 5. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


Amúgy nekem is tetszik, csak a méreteket furcsállom. Majd esetleg megírnád, ha megnézed élőben is, hogy milyen?

2011. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, írok! Ha lesz időm rá, elszaladok hétfőn és megnézem! :)
2011. nov. 5. 20:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát elmentem megnézni... tetszett, mert világít és hangokat is kiad, és ugyan nem magas, kb 65 centis lehet, de megvettem, mert azt gondoltam, hogy tuti imádni fogja a kislányom. Ő ugyanis imád mindenféle hangot, zenét, stb. :) Nem kellett volna... ahogy hazaértem és kibontottam a dobozt, hogy leellenőrizzem, észrevettem, hogy letört egy jókora darab a mosogatórészből. :( Így jobban megnézve elég sz@r a minősége, és ahogy látom, nem is valami strapabíró... el tudom képzelni mi lenne, ha a kislányom nyúzná. :) Úgy döntöttem, hogy a Smoby Bon Appetite konyháját veszem meg, mert ma láttam, hogy a Müllerben megint akciós, 8700 Ft. Ezt meg visszaviszem, és visszakérem az árát. Úgyhogy sztem ne vedd meg. :)
2011. nov. 6. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy írtál :-)

Sajnálom, hogy így jártál...

2011. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!