Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől fájhat egy három éves...

Mitől fájhat egy három éves kislánynak a feje?

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja elkapott egy csúnya hányás hasmenés vírust az oviban,az adeno vírust,és az végtagfájdalmakkal,hátfájdalommal, fejfájással járt aranyomnak.Akkor nagyon sokszor mondta, hogy fáj a feje.Az után meg én nyaggattam, mindig kérdezgettem tőle,hogy fáj-e a feje,de ő azt mondta, hogy nem,volt hogy erőlködtem, hogy az igazat mondja, mert ha fáj neki,el kell menni megnézetni,és nehogy baj legyen,mert amikor fájt nagyon megijedtem,hogy mi lehet,de mint kiderült,okozhatta a hasmenés vírus.Tegnap meg áll a szoba közepén, és kijelenti,hogy fáj a feje.Mondom neki,hogy mutassa meg, hogy hol.Azt mondta sehol, én meg erősködtem, és akkor azt mondta,hogy mikor a mama itt volt fájt,de már nem.Hozzáteszem,hogy a mama 10 percet se volt itt,és akkor mondta a kislányom hogy fáj neki, mikor én a mamával beszélgettem. Tegnap egész este azt kérdezgettem tőle, hogy fáj-e neki a feje, és csak sok nyaggatásra mondta azt,hogy csak mikor a mama itt volt,de előtte se meg utána se fájt neki.MOst nem tudom már eldönteni,hogy fáj-e neki,vagy sem.Veletek már volt ilyen?
2011. nov. 3. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

nem, de figyeld, hogy fáradékonyabb-e, esetleg hány-e, szédül, mozgáskoordináció, rossz közérzet, étvágytalanság stb. fellép-e, tehát van-e a fájdalom mellett más is, mert akkor érdemes megnézetni orvossal, de ha csak néha és így fáj, akkor szerintem nincs gond. Tudod, ha nekünk fáj, pl mi sem eszünk stb... nincs kedvünk járkálni, ilyenek...

lehet huzat is ?

2011. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Hát,fáradékonynak nem mondanám,mert itthon délután már aludni se szokott igen,csak ha beteg,az oviban alszik,de azért,mert nagyon elfárad,meg reggel korán kel.A kedve nagyon jó,kis energia gombóc,szédülésnek semmi jelt szerencsére nem látom.De tegnap voltunk orvosnál nagyon csúnya nátha miatt,és azt mondta az orvos, hogy a hányás hasmenés vírus okozott neki fejfájást,és valószínű nagyon megijedtem, és napi ötször biztos elkérdeztem tőle, hogy fáj-e neki a feje, mondom volt az 20 is hogy egy nap elkérdeztem tőle.És azt mondta az orvos, hogy erre kapott rá, és ha nem figyelek rá, akkor beveti,hogy fáj a feje, hogy a szívbajt hozza rám.Azt mondta, hogy ne kérdezgessem tőle, ha fáj neki majd úgyis szól.Hozzáteszem,mikor az orvosnak szóba hoztam,hogy fáj a kislányom feje, a drága kicsi lányom elkezdett nevetni. :) Mondta az orvos, hogy okos kislány, tudja mivel tudja rám hozni a szívbajt.
2011. nov. 4. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!