Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit alszik 20 hónapos...

Mennyit alszik 20 hónapos kisgyereketek?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam éjszaka kb. 12-13 órát alszik. 1-2-szer felkel, de ahogy bemegyek hozzá rögtön vissza is alszik.

Ebéd után is alszik kb. 3 órahosszát.

Nem sok ez egy kicsit?

Egyébként amikor éppen nem hisztizik teljesen nyugodt, kiegyensúlyozott, mosolygós baba.


2009. máj. 5. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok ez az alvás, ennyi az alvásigénye és kész. Ahogy nagyobb lesz ,egyre kevesebb lesz majd. De szerintem az éjszakai 12-13 óra pont ideális, a nappali alvás meg majd lerövidül, kb 3 évese még 1,5- 2 órát alszanak, az óviban is.
2009. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányom reggel 7-től este 9-ig szinte ébren van!Délben alszik 1 órát.Ez nem sok!Annyit alszik amennyire szüksége van!
2009. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha magától elalszik, nyilván fáradt, sokat mozog, ezért had pihenjen.

Mi is 20 hósak vagyunk, de nem túl jó alvók hozzátok képest. Este 9-10-től alszik reggel 8-9-ig (kb 10 órát), ha jön a foga, többször ébred közben. Nappal egyszer alszik 2 órát, hol ebéd előtt, hol ebéd után.

2009. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Elfelejtettem hozzátenni,hogy éjjel 2-3 szor ébren van!A Te babád nagyon jó alvó:)
2009. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!