Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor ehet a gyermek felvágottat?

Mikor ehet a gyermek felvágottat?

Figyelt kérdés

Párizsi,virsli,szalámik (pl.turista),olasz,soproni,bajai,piksz. föző kolbász,stb.Mikor adtatok neki,hány hónapos kortol? Lett-e valami baja? És házi készitményeket mikor? Szaámi,kolbi,hurkák,disznósajt,stb.

Mi most egy évesk vagyunk és adnék már neki valami újjat.


2009. ápr. 29. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
1 éves kor után ehet
2009. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

1 éves elmúlt, szépen lassan kóstolgathatja a dolgokat!

Nem hiszem, hogy lenne valami baja akármelyiktől is, de azért elsőre mindíg csak keveset, és egy fajtát egy nap. (egy újat)

2009. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én 8 hós korában kezdtem adni sonkát, virslit, most 11 hós, és a párizsinál tartunk. Kérdeztem a védőnőt, azt mondta ha jó minőségű, adhatom.
2009. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
nem akarok senkit megbántani, de van jó minőségű párizsi??? minden vackot beledarálnak, húst alig látnak ezek a felvágottak, ráadásul jó drágák is. én maximum a pulykasonkát merem adni, amúgy csinálok otthon májkrémet is, igazi májból, amúgy a vajas kenyér a sztár a picurnak, meg pár zöldségkrém is jöhet neki. a párizsiben meg felvágott társaiban nagyon nem bízom :-(
2009. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az utolsóval,szerintem ne nagyon adj neki párizsit meg ilyeneket.Nézd meg miből áll E-,tartósító ízfokozó,állományjavító,süritőanyag stb...aztán meg sokan csodálkoznak hogy beteg lesz a gyerek...

Nem azt mondom hogy soha ne adj, néha virslit mi is eszünk. De inkább adj vajaskenyeret,házikolbászt,házimájast,sajtot,paradicsomoshalat,amibe nincs tartósítószer

2009. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!