Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudok tenni, hogy ne...

Mit tudok tenni, hogy ne sirjon reggelente amikor be kell menni a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Az első héten minden rendben volt, integetett, puszilt és ment be. A héten minden reggel sirva megy be és alig akar elengedni. Mitől lehet? Most tudatosult benne, hogy oda kell járni minden nap? Elmondtam én neki, és minden reggel megbeszéljük a dolgokat,de mégis sir.

Nagyon nehezen birom mert igazábol a bölcsit sem akartam,de mennem kell dolgozni.

Egész nap jol elvan és szerintem szereti, már ott is aludt egyet és ügyes volt nagyon.

Mit tudok csinálni, hogy ezek a sirások megszünjenek?


2011. okt. 5. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

igazából semmit.

annyit tudsz talán, hogy magadban lerendezed a dolgot: menni kell, hát menni kell, emiatt ne sajnáld, jó kezekben van, játszik egész nap, nem olyan rossz az. ha érzi rajtad, hogy te is rosszul vagy a bölcsitől, akkor mitől lenne jó kedve?

és igen, most jött rá, hogy ez már így lesz ezután. és emlékezz csak vissza, én legalábbis kicsinek utáltam reggel elindulni suliba, szívesebben aludtam volna tovább vagy bármi, pedig nem volt a sulival semmi baj, csak otthon mégis jobb. de ez az élet rendje.

az én fiam a 9.héten hagyta abba a bömbölést, addig rémálom volt minden reggel. de hajthatatlan voltam, vittem minden nap, és elmondtam neki, hogy sietek érte, mire végez az uzsival, itt leszek. puszi, átadtam a gondinéninek, integettem és már ott sem voltam. viszont mindig odaértem, amikorra ígértem, így 9 hét után belenyugodott, hogy ez van, itt kell maradni, de anya jön érte.

2011. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tudsz tenni!

Minden nap mondd el,mikor otthagyod,hogy anya dolgozik, apa dolgozik, te itt maradsz,játszol,ebédelsz,alszol egy nagyot, és délután anya jön érted. Ez biztonságot ad neki.

Mi most tartunk a 3. héten,ugyanúgy zajlott minden,mint nálatok. Az 1. hét sírás nélkül,a 2. hét már sírva. A héten már csak reggel sírt, napközben jól elvolt.

Ma viszont már nem volt reggel sírás!!!!!

Légy erős, meg fogja ő is szokni!

2,5 hós anyukája

2011. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... Sajnos már kezdek én is rájönni, hogy semmit sem tehetek. De ma reggel már nem volt olyan vészes a dolog. Kicsit sikerült korábban érkezni és még összevont csoportban voltak és abbol a csoportszobábol ki lehet látni az utcára és onnan integetett nekem ...

Igy kicsit könnyebb volt. Lehet hogy holnap is inkább ebben az időpontban viszem majd és hátha ez az integetéses dolog beválik és nem sir annyira.

Köszönöm a válaszaitokat és szép napot!!!

2011. okt. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!