Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Mi baja lehet a gyereknek...

SOS! Mi baja lehet a gyereknek, ha krétát evett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi. Mégcsak be se lázasodik
2011. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kis koromban imádtam anyum szabó krétáit enni. Semmi bajom nem lett soha!! Multkor egy évesem is kicsit megnyalogatta a krétát,neki sem lett semmi baja.
2011. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó köszönöm szépen :)
2011. okt. 1. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ mennyit evett.

Egyébként lehet tőle lázas! régen bevett módszer volt a gyerekek körében, ha nem akartak iskolába menni.


Tehát, ha belázasodik, akkor tuddd,hogy emiatt van, de egyébként nagy valószínűséggel tényleg nem lesz semmi.

2011. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz lázas (legenda, hogy be lehet lázasodni tőle, ehetnek a gyerekek akármennyi krétát)
2011. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Nemrég láttam tv-ben van akinek van ilyen problémája, hogy állandóan azt eszi. Annak sincs különösebb baja, bár lehet, de már nem tudom mi. Szóval ennyitől semmi baja nem lesz. Persze nem is tudom mennyit evett, de gondolom egy alkalomról van szó.
2011. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen egy alkalom és talán csak egy falatot evett, megkóstolni..:)

Hát nem lázas, de amúgy nem is tudom, hogy mennyi időn belül lesz lázas.?

2011. okt. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!