Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hós kisfiamat nem köti le...

19 hós kisfiamat nem köti le a homokozó, van még itt ilyen anyuka? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha játszótéren vagyunk, megy a biciklik után,labdákat nézeget, a homokozóban nem marad meg szinte semeddig, ha valamilyen "rendezvényen" vagyunk pl babatorna, ott sem azt csinálja, ami épp a program, (pl padon járkálni, karikán átmászni stb) hanem abszolút a saját útját járja, megy itt is a labdákhoz, pakol, érdekes dolgokat kitalál de nem a többiekkel. A gyerekektől alapvetően fél, megtalálja az eldugott játékokat, de csak addig tart, míg valaki észre nem veszi nála, mert akkor seperc alatt elveszik tőle. Nem jár még bölcsibe, attól félek, hogy mi lesz ha nem fog tudni odafigyelni vagy nem azt csinálja, amit mondanak neki az óvónénik. Van még valaki így? Van miért aggódnom?
2011. szept. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem minden gyerek egyforma, valamelyiket a "járművek" érdeklik, valamelyiket a homokozás.

Az ovi meg azért még elég messze van, addig rengeteget fog változni a kisfiad!

2011. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tok ilyen az en fiam is, menomanotornan minden kisgyerek csinalja, amit "kell", o meg amihez kedve van :D

a gyerekektol fel, a felnottekkel hamar kijon.

nagyon félénk.


en is parazok miatta, elobb ovielokeszitobe viszem, es probalom egyre tobb gyerekkozossegbe is vinni, illetve remelem, hogy a kisteso nem ront, hanem javit a dolgon.

2011. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, 19 hónaposan az én fiam is ilyen volt. 2 évesen már simán homokozott, én voltam a legjobban meglepve. Viszont manótornán még mindig azzal foglalkozott, ami érdekelte, nem azzal, amivel kellett:)


Már 2 hete bölcsis, és teljesen jól viseli:)


Úgyhogy 1-2 hónap, és a te fiad is vígan elhomokozik majd.

2011. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves Második válaszoló, neked mennyi idős a babád?
2011. szept. 22. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:

2.5 eves

ebben a tekintetben nem valtozott, pedig jarunk kalandparkba, jatszoterre, menomano tornara (2 honapos kora ota ringatóra)


voltunk ovi nyilt napon csak neztem, hogy egy vele egykoru kiscsaj loki felre a nagyobbakat, es teper hogy o is csuszhasson le, hat az en fiam inkabb elment :( ha tul sokan vannak a kozeleben, inkabb felrevonul.

2011. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!