Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint érdemes...

Milyen vitamint érdemes ősztől adni egy kétévesnek, hogy ne legyen egész télen beteg?

Figyelt kérdés
Tavaly cebiont kapott egész télen.Szinte szünet nélkül beteg volt.Gyümiket tukmálom most bele, de nemigazán eszi meg.
2011. szept. 7. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amit mi szedünk, és bölcsis keresztanyukám szerint aranyat ér: homeopátiás kasvirág (echinacea angustifolia) 1 héten keresztül napi 5 bogyesz (utána egy hét szünet majd váltogatva 1 hét szedés 1 hét szünet) + oscillococcinum 1 héten 1 pellet, elvileg még bölcsiben is nagyon hatásos immunerősítő!
2011. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tavaly az én gyerekeim is végig betegek voltak. A max szünet 5 nap volt. Akkor ők is Cebion multit szedtek.

Idén a Bérest próbáljuk, sokan dicsérik.

2011. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam most lesz 2 éves, tavaly Vitacolant kapott, + Cebion C vitamint. Egyszer volt egy hasmenéses nyavalyája, de az az egész családon végigment, meg egyszer volt 3 napos láza. Októberben megint kezdjük ezt, aztán kiderül, remélem, megint nem nagyon lesz beteg.
2011. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a bronco vaxom nevű port javasolták.
2011. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Forever Kids, Pommesteen, c vitamin. Mindenből a foreveres, a beltartalom miatt. 3 éves lányom, egy éves fiam van, még nem voltak betegek, pedig mindenfelé megyünk velük, fürdőzünk télen is, járunk játszóházba, illetve a nagyobbom most már ovis.

Én magam se vettem be gyógyszert 5 éve. Csak foreveres termékek. Nálunk beváltak!:-)

2011. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Hát most valahogy döntenem kellene a sok javaslat közül.
2011. szept. 8. 13:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mikor kezditek adni?Október elejétől?
2011. szept. 8. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:
A Béres cseppet nagyon dícsérik!
2011. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 8. 13:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én már most adom, mi tavaly télen béres cseppet ettünk + c vitamin kb. havonta jártunk dokihoz, mert mindig elkapott mindent, így most a homeopátiában bízom:) de hát majd meglátjuk hogy válik be!
2011. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!