Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves 8 hónapos kislányom...

2 éves 8 hónapos kislányom nem mond mondókákat, nem is énekel, ez baj?

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 hónapja kezdett beszélni, mindig sokat énekeltem neki, és mondókáztunk is. Tudja is őket, mert ha elmódosítom a szövegét, akkor nevet és mondja, hogy bocsánat, rosszul mondtam! És az énekeket is felismeri, ha valamit dúdolok, akkor kérdi, hogy ez minek a dallama? és kérdem, szerinted? akkor megmondja, hogy pl. a labdás dalnak, vagy akárminek. de ő maga max, ilyet mond, hogy hinta palinta, zsipp zsupp tengerzsupp. meg egyzser egy macskás versből idézett kétt sort, amit nagyon szteretett. ezen kívül semmi. ez gond? táncikálni se szokott, mint más gyerekek, legfeljebb pörög forog, akkor mondja, hogy pörögök-forogok. de ezt se tánc címén.
2011. aug. 26. 14:37
 1/5 anonim válasza:
lehet hogy zseni és gyerekesnek tartja ezeket a dolgokat:D
2011. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beszél mellette, akkor miért lenne gond? Megjegyezte a mondókákat, az épp elég. Majd egyszer elmondja, ha akarja. Lehet hogy az óvodában nem lesz az a szereplős fajta gyerek.
2011. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, engem abból a szempontból nem zavar, hogy nem szereplős stb (amúgy itthon nem visszahúzódó, társaságban először igen), csak fura, mert a legtöbb gyerek ezt megteszi. ezért merült fel bennem, hogy nem baj-e.
2011. aug. 26. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
:D tergerzsupp ez nagyon jó :D
2011. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is ilyen volt,nagyon sokáig csak befejezte a mondatomat a mondókázáskor,kiegészítette,igy elmondta az egészet de magátol sosem.a nagyik még egy mondókáját se halották,mert csak akkor mondja el ha ő akarja,vagy ha olyan a kedve,még nekem is,pedig rengeteget tud,meg énekeket.ők ilyenek.
2011. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!