Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit főztök ma egyszerű ebédet?...

Mit főztök ma egyszerű ebédet? Lakásfelujjítás van, igy gyors és egyszerű kaját szeretnék amit jó egy 2.5 gyereknek is jó.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lecsó, paprikás krumpli, mirelit gombóc, milánói, túrós csusza.
2011. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Alma főzelékkel vagy sült krumplival tükör tojás

Vagy krumplis tarhonya (az jó a dolgozó felnőtteknek is)

Resztelt máj tört krumplival kovászos ubival

2011. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a tarhonyából eszembe jutott a pásztortarhonya,az gyorsan meg van és mindenki szereti.köszi.
2011. aug. 19. 08:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha kevés az időm én tortillat csinálok. Gyorsan összevágom a csirkemellett, gyros fűszerkevérekkel megpirítom. Csinálok egy joghurtos salátát ( uborka-paradicsom-hagyma) valami kész poröntettel. Tortilla-t pedig nagyon egyszerű készíteni : 30dkg liszt, 4 evőkanál olaj,1 mk só és langyos víz, hogy összeálljon. Palacsintasütőben olaj nélkül megsütni mindkét oldalát. Lehet, hogy soknak hangzik, de nagyon gyorsan készen van és biztos lehetsz benne, hogy ízleni fog a gyereknek is. (:

2011. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Oké!
2011. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ez egy 25 perces recept :) csirkemellet felvágod kockára. majd egy megpiritod egy kis fűszerkeverékkel izesited . majd egy doboz konzerv babot felbontassz hozzáöntöd a serpenyőbe ,utána oedig egy doboz konzerv kukoricát is . ha szeretitek a csipők kaját akkor ajánlom a csipőspaprikát hozzá . ez annyira fonom és laktató én majdnem minden héten csinálok..:)
2011. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
.
2011. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ma krumplis tészta van.......már 8-kor végeztem vele.

Alig aludtunk valamit, extra hisztis ma a 17 hónaposom, ezt találtam a leglaktatóbbnak és leggyorsabbnak, és már jó rég is volt.

2011. aug. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen egyszerű egytálételeket szoktam ilyenkor csinálni: serpenyőben megpárolt különféle zöldségek befűszerezve, végén ajvárkrémmel, kis paradicsommal felöntve (esetleg tejföllel, tejszínnel krémesítve), fött rizzsel összekeverve.még hús sem kell bele, ha nem vettem elő a fagyasztóból
2011. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
csajok,istenek vagytok,sok jó receptet írtatok,még kipróbálom mindet.persze van amit én is csinálok,de ilyenkor kicsit korlátozott a hely,idő,meg az agyam se fog erre.
2011. aug. 19. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!