Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan puhatalpú babacipő,...

Van olyan puhatalpú babacipő, amelyik tartja a bokát?

Figyelt kérdés
A Liliputi és a Pediped nem tartja sajnos...tudtok márkákat ajánlani ami jó?Köszi4
2011. aug. 16. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem 2 külömböz dolgot kérsz.

nekem 11 hós lesz a lányom így utánna néztem kérdeztem az ortopéd gyerekorvosunknál is és azt mondta hogy amíg a gyerek nem jár rendesen, vagy is többet mászik mint menne addig nem kell. na de itt jött a problémám hogy mit csináljak vele mikor leakar állni egy olyan helyen ahol szúros a talaj, vagy kicsit nyirkos koszos. ekkor ajánlották az elefanten cipöt. ebben van olyan ami mászó cipö. az alja is bör de van rajta 2 kis gumi plecsni. így nem lesz koszos a lába, de hajlékony a cipö is. aztán a következö olyan aminek egész felülete a talpnak gumi de középpen még mindig nagyon vékony így ha esetleg mászik akkor azért behajlik könnyen.

deichmannban van elefanten de lehet pont ezt az éppen két gumi nyommal ellátottat nem lehet kapni otthon.

2011. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Esetleg az Estrella cipő között is nézegethetsz, köztük láttam olyat aminek magasított a bokarész, de igazából szerintem is két különböző dolgot kérsz.


[link]

2011. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs.

Vagy puhatalpú, vagy bokafogós. A puhatalpúak puhák, a bokafogósak pedig erősebb, merevebb anyagúak.

A puhatalpú lényege, hogy olyan érzete legyen, mintha mezítláb lenne. A bokafogósnak pedig az, hogy tartsa, fogja valami a lábát, ami ugye mezítláb nem megy.


Kérdés, miért szeretnél ilyen cipőt?

2011. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem, ilyen nincs. Ez olyan kérés kb., mintha olyan ételt akarnál enni, ami édes és sós is egyben...


A puhatalpúnak éppen az a lényege, hogy minden izmot megmozgat. (Amúgy a lányomnak Liliputi van, nagyon szereti. :D)

Én is kérdem: miért szeretnél ilyen cipőt?

2011. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elnézést,rosszul fogalmaztam meg a kérdést!Nem kimondottan puha talpút szeretnék,hanem aminek NAGYON HAJLÉKONY a talpa!

Egy gyógytornász és a gyermekorvos szerint nagyon fontos hogy tartsa a pici bokáját,ugyanakkor puha és hajlékony legyen a lábbeli talpa...ilyet nem találtam eddig!

Az Elefanten jó rugalmas,ma megnéztem egy üzletben,de nagyon drága!:(

2011. aug. 17. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:
A superfit is tartja a bokáját és hajlékony a talpa, de ez is az általad említett drágább kategória. Nekünk nagyon bejött.
2011. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bobbi Shoes cipőket nézd meg a Deichmannban, nálunk nagyon beváltak, nem túl drága, de jó minőség és a talpa sem túl kemény!

Kislányom úgy totyog bennük mintha a lábára öntötték volna!

2011. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Siesta cipoket hasznalunk.
2011. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is elefántenünk volt, nagyon szerettük.De igaz tényleg nem annyira olcsó, 9000Ft volt. Bobby, Baren S. Deichmann sajátmárkás sem rossz, ára is megfizethetőbb.
2011. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor a D.D.Step amit Te keresel!!!

Ez a leghajlékonyabb talpú és tartja a bokát!


[link]

2011. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!