Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez vírus lehet? (Kérdésed túl...

Ez vírus lehet? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Tegnap a 3 éves fiam megállt az ajtóban,elkezdett sírni,hogy Anya! Anya!- aztán csak folyt belőle a vízszerű kaki. Aznap már csak este volt hasmenése,de az nyálkás volt. Ma délelőtt is volt neki kétszer,de nem nagy mennyiség. A második inkább csak ami pukival kijött. A kedve jó, evett rendesen. Mi lehet a baj? Köszönöm,ha segítetek!
2011. aug. 3. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom 2,5 éves lesz, tegnap óta iylwen hasmenése van.

Étvágya van ezsik, iszik, de nem múlik neki.

zó szeritn foylik belóle akaik,tegnap szegény volt vagy 20x a bilin, wc-n.

Tegnap reggel felkelés után kezdődött semmi előjele nem volt, nem fájt a hasa, nem volt levert, nyűgös, előző éjjel rendesen aludt.

Nem tudom mitől lehet, ha holnapra sem normalizálódik akkor leviszem a dokihoz.

Adtamneki Smecta port ill vettem HIPP OSR-t.

2011. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kalici járvány van, ez az lesz szerintem. Eléggé fertőző, ne nagyon menjetek gyerekek közé. Pár napig tart.

Inkább ne adj neki enni, hogy ne legyen mit kifosizni. Igyon sokat.

2011. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

másodinak:


A calicivírus-fertőzések klinikumára jellemző a rövid lappangási idő (24-36 óra), a betegség tünetei a hányás, a hasmenés, a hasi fájdalom és a testhőmérséklet emelkedése. Korcsoporttól függően a hányás, hasmenés megoszlása különböző: gyermekkorban a hányás (akár hasmenés nélkül is), időskorban viszont a hasmenés (akár hányás nélkül is) a vezető tünet.


További tünet lehet még a fejfájás és az izomfájdalom. Általában a megbetegedés rövid lefolyású, az érintettek 1-3 nap alatt gyógyulnak. A szövődmény ritka, viszont a gyors só- és folyadékvesztés miatt különösen az idősek és a kisgyermekek, az immunológiailag károsodott egyének veszélyeztetettek és kórházi kezelésre szorulhatnak.



A lányom nem hány, nem lázas, csak hasmenése van, még igazán hasa sem fáj, mert akkor mondaná és az étvágyával sincs baj.


első voltam

2011. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

múlt héten volt kalici nálunk a családban, lányom hányt, de nem volt lázas, szóval nem jár feltétlen lázzal ez a betegség

Én hánytam, csak hőemelkedésem volt.

Picibabámnak csak hőemelkedése volt, más nem.

Férjemnek nem volt láza, csak hasmenése.


Baráti családtól hoztuk el a betegséget, ők 5-en vannak, ebből csak 2 volt lázas, a többiek nem.


Nem ijesztegetni akartam a kérdezőt, csak jobb félni mint megijedni.

2011. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem én:-)))

De az övé és az enyém is csak fosik, más bajuk nincs.

2011. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok is, hogy ne legyen más bajuk :) :) Jobbulást :)
2011. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányomnakis ez volt a baja a múlthéten kedden kezdődött és tegnapóta van jobban.Enni inni kért de kiis jött.Volt gyerekorvos nálunk és mondta hogy szalmonella járvány van de az enyhéb változata.Ja és multhéten pénteken véresvolt a széklete.
2011. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!