Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerkőcötök hogy...

2 év körüli gyerkőcötök hogy viseli a hajvágást, fodrászt?

Figyelt kérdés
A fiamnak eddig kétszer vágtam le a haját, de csak a kunkori kis tincsek végét, és a frufruját. Ketten kellettünk hozzá, annyira ordított és vergődött, a férjem lefogta, én meg gyorsan levágtam. Most viszont olyan sűrű lett a haja, hogy fodrászhoz kéne vinni rendes frizurát vágatni, én annak nem merek nekiállni. De nem tudom hogy viselné ha egy idegen nyírná, szerintem képes lenne hányásig ordítani, aztán félbe kéne hagyni. Mik a tapasztalatok ilyen sírós gyereknél?
2011. júl. 27. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2 éves lányom nagyon szereti a hajvágást, végig egy helyben ül és várja míg levágom a frufruját. Pedig nagyon eleven kislány. A csatot és a gumit viszont utálja, ha már hozzá merek érni a hajához csattal a kezemben, már hisztirohamot kap. De ha más csinálja annak meg hagyja.

Az is lehet hogy ha más csinálná nálatok a hajvágást nem rendezne hisztit, de szerintem először ne fodrászhoz vidd, mert az idegen, hanem mondjuk anyukád vagy barátnőd vágja le neki, olyan valaki akit szeret. Az én lányom is a barátnőmnek engedi csak hogy begumizza a haját, mert őt nagyon szereti.

2011. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a fiam most 6 éves de még mindig kin hajat vágni neki pedig 5 perc alatt géppel vágom

ellenben a lányomnak soha nem volt gond simán végig ülte

2011. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocsi véletlen félbeszakadt .-))


szal még annyi h amikor fodrász vágta a fiam haját akkor érdekes módon nem sírt és rendben végigülte

2011. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 éves de kínszenvedés mire a férjemmel közös erövel levágjuk a haját!Szerintem idegennek jobban hagyja magát mert nekem nem is engedi,hogy copfba tegyem másnak igen:-)
2011. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a titok nyitja hogy nem kell erőszakoskodni. Persze hogy szabadulni akar ha lefogják, te nem akarnál?

Én megbeszéltem a 2 éves csajommal, hogy elmegyünk a fodrász nénihez, lesz ollója és levágja a haját. Szerencsére a fodrászom is türelmes, és inkább fut a gyerek után és úgy vágja le a haját, de hogy lefogja valaki, úgy nem is vállalja el.

2011. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link] - legtöbb ismerősöm ide hordja a gyerkőcöt. nézd meg a képeket. Tulképp egy játszóház... miközben mesét néz, legózik közben levágják a haját.


Mi úgy oldottuk meg (hozzánk messze van), hogy laptopon levittük a fodrászhoz a Bogyó és Babócát és azt nézte és észrevétlenül levágták addig a haját. Előtte csípet, rúgott, visított, kapálózott, belenyúlt az ollóba a fodrásznál. :((((((((((((((

2011. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hónapos a fiam, de jól bírja, mondjuk én géppel csinálom neki. Mielőtt támadnának sztem nem csúnya ilyen picin sem, csak tudni kell vele rendesen nyírni. Beültetem az etetőszékbe és vki szembe ül vele, bohóckodik neki, míg én megcsinálom. De az első előtt Apán megmutattam mi is az amit fogok csinálni.

Azóta is kb havonta nyírni kell neki, mert elég gyorsan nő a haja. Ja és amúgy kb egy percre se ül meg nyugodtan, mindig talál vmit amivel elszöszmötöl.

2011. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfiam szereti a hajvágást. Sokszor végignézte, hogy apának és a papának géppel letoltam és ő is hagyja :) Sőt, néha ő mondja, hogy hosszú a haja, vágjuk le :)
2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!