Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most alszik először estére...

Most alszik először estére édesanyáméknál a 2 éves lányom, nem fog megutálni hogy otthagytam?

Figyelt kérdés
Minden nap délután anyuéknál vagyunk,szóval össze vannak szokva,aludt már sokszor délutánra is ott,nem azon aggódom,hogy nincs jó kezekben,hanem azért hogy mivan ha meg fog megutálni,vagy nem fog bennem megbizni,stb.Próbaként alszik ott,mert majd lehet lesz egy műtétem és hagy szokja meg a dolgot,csak már most annyira nagyon hiányzik,pedig pár utcányira van :) Nagyon anyás,ezért izgulok,hogy hogy fog elaludni.
2011. júl. 15. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Te aludtál a nagyidnál? Utálod anyukád?
2011. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez neki nagy buli lesz! Én még ez előtt állok, én is ki leszek tuti, de ha baj lenne anyud szól neked, és át tudsz menni.Mondjuk az én fiam nagyon mamás, imádja.NYaralás alatt senki nem kellett neki, csak mama:-) reggel ahogy kinyílt a csipája: mama-mama :-) olyan édes volt.
2011. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Biztosan nem lesz semmi baj és kislányod is nagyon jól fogja érezni magát a mamánál. Az én nagyobbik kislány unokám is 2 évesen aludt a nagyszülőknél, hogy hozzá tudjon szokni, mert még nem volt két és féléves, amikor megszületett a kisöccse. Nagyon élveztük kölcsönösen. Ha meg ne adj isten, még sem akarna nélküled ott aludni, akkor átmész érte és néhány nap (hét) múlva újra próbálkoztok.
2011. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy tetszett a kislánynak a nagyinál?
2011. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól elvolt,egyáltalán nem is keresett,sokáig aludt,semmi baj nem volt. :)
2011. júl. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!