Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírjátok a meleget...

Hogy bírjátok a meleget panelosok?

Figyelt kérdés
Nálunk 30-31 fok a hálóba, 33-34 a nappaliba. Éjjel minden ablak nyitva, de még így is pokol. 28 kisfiamon egy szál gatyó van, igaz még nem szobatiszta, de nem kínzom a peluba. Elég neki ha megyünk valahova. Egy kicsi enyhítést ad a ventillátor is.
2011. júl. 10. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van kád, akkor abba hideg vizet engedsz az valamit segít, meg jó néha kimenni belemártani a karod meg megmosni az arcod
2011. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most épp itt is 30 fok van a hálóba a gyerek szobályába 26,ezt úgy tudom tartani,hogy amikor hajnalra lehűl,ő meg felébred,ki jön hozzánk én ablakát becsukom,redőnyt leh5úzom,és ajtót becsukom,ott szinte nincs is,csak a déli alváskor,de nem melegszik igy fel a levegő.szoktam még jégakut használni,meg vizes törölközőket,hogy párologjon a hideg.mi tetőtérben lakunk,és én már kivagyok,28 hónapos fiam kicsit jobban viseli.
2011. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ava87 ***** válasza:
100%
Én rosszul, de a gyerek szerintem rosszul van összerakva, mert állandóan azzal jön, hogy zoknit kér, meg adjak rá pólót, nadrágot, pedig izzad veszettül :) Bár inkább az, hogy nem szereti, ha az izzadt testére tapad minden szösz. Kissé kényes az ilyenekre :)
2011. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én jól, szerencsére a gyerekeim is (azok a fajták, akik minden időjárásban jól érzik magukat, mint én).

30 fok van bent.

2011. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is 30 fok, hanem 32, most néztem.
2011. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most éppen 28 fok van, de az eső miatt lehült a szoba.Én úgy csinálom hogy estére kinyitok mindenhol. Nappalra meg bezárok mindenhol mindent, és lehúzom a redőnyt. Rendesen hideg van a lakásban miután bemegyünk az utcáról. A 2 éves kislányom csupaszon van. szól ha pisilni kell. szegénykém izzad nagyon, de ha alszik mindig kell a takarója! Ha elalszik leveszem róla!
2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a párásító os segít minimálisan
2011. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát mi nehezen. a 2és fél éves kisfiam olyan mint az apja..kb 25 fokban már melege van. énis leengedem a redőnyt, de pont akkor süti a nap a szobát, amikor a legmelegebb van. mi pancsolni szoktunk sokat. van neki egy felfújhatós medencéje, épphogy nagyobb egy lavórnál, teszek alá töröklközőt, és belerakom a gyereket, hagy pacsáljon..már megtanulta hogy itt nem lehet fröcskölni...én meg majdcsak túlélem:) zuhanyzok egyébként sűrűn.
2011. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!