Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az a hengernek varrt...

Milyen az a hengernek varrt 110*110-es lepedő?

Figyelt kérdés

Postán kaptam az ovis értesítőt.

Fel van benne sorolva,hogy mit is kell majd vinni.

Természetesen meg kérdezem majd a szülőin,de az csak

aug.30-án lesz.

Szerettem volna már összeszedni a cuccokat.

Ágyneműbe is 90*130-as a paplan méret,mert,hogy ez a szabvány.

Most akkor varratni kell?Ovi zsákot is megvenném,de mekkorát?(arra persze nem írtak méretet)

Tudom,kérdezzem meg ott,de gondoltam a tapasztaltabb anyukák is tudnak segíteni,hogy miben gondolkodjam.


2011. júl. 9. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
csak tipp: a lepedő2 szembe lévő oldalát össze kell varrni, így lesz henger. ebbe csak bele kell csúsztatni a matracot.
2011. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Veszel egy 110x220as anyagot, azt a szélesebb oldalánál fogva félbehajtod. A nyitott szélét (amit most hajtottál el)összevarrod, a többit nyitva hagyod, hogy majd ezeken keresztül rá lehessen húzni a gyerek ágyára. Bármilyen színes anyagot vehetsz, nem kell egyszínűnek lenni. Az a fontos, hogy a gyerekednek tetszen :)

Az ovis zsák olyan legyen, amibe több dolog (váltóruha, esetleg + pulcsi) is belefér, lehet rajta zseb is kívül, apróbb dolgoknak, amiket reggelente bele tud rakni a kicsi, ha visz mondjuk játékot.

2011. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit érthetetlenül írtam, ahogy újra olvasom :S Szóval: amikor félbehajtottad az anyagot, kapsz egy négyzetet. A hajtott oldallal szembeni oldalt kell még összevarrni, a másik kettőt elég csak beszegni. Így lesz egy a két végén nyitott négyzet alakú kétlapos négyzeted.
2011. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez kell:110x110es anyag,és a két szemközti oldalt összevarrod,mert igy ezt a hengert fogják az ágyra ráhuzni(olyan ágy mint amin mi is aludtunk anno az oviban)
2011. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:47


-a 110x110 nem a kész lepedő mérete,hanem ezt hajtod félbe,különben mi értelme lenne?

2011. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most már érte,de ha agyon ütöttek volna sem jöttem volna rá:))).Ebbe húzzák bele a matracot.A tényleges fekvőfelület így 55*110cm.Jól értem ugye?

(az én időmben szétnyitható vászon ágyak voltak még,arra nem lehetett lepedőt húzni)

És a paplan huzat?Abban tudtok segíteni?

2011. júl. 9. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kell varratni meg varrogatni ha nem tudsz [link]



[link]



[link]


[link]

2011. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen jol érted,de ezekre a kinyitható ágyakra fogják ráhuzni,mikor az össze van csukva,belebujtatják.
2011. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!