Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apa nélkül. Kérdés és válasz....

Apa nélkül. Kérdés és válasz. Mi a jó a gyereknek?

Figyelt kérdés

3.5éves kislányomat születése óta egyedül nevelem.Apukája nem igazán jön hozzá idén nem látta.Tegnap sorolja kiket szeret, amiben az apa is benne volt, majd : az én apukám soha nem jön hozzám, lehet a te apukád az enyém anya?

Most ilyen kor mit kell tennem? Hívjam fel az apját? Vagy hagyjam, hogy sose keresse? Nagyon fáj ez nekem.


2009. márc. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy telefont megér!Legalább megtudod miért nem kíváncsi a kislányára!?Természetesen a gyerkőcöd hagy szeresse az apját,ez így jó,ne beszélj az apa ellen.Mondd,hogy vannak apukák akik sokat vannak otthon és vannak olyanok akiket csak nagyon ritkán látnak.Most még nem értené,hogy mi az igazság!
2009. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apuka nem ér rá(SULI, MUNKA, RÉGI GYEREK) sosem mondok rá semmi rosszat, csak érthetetlen, hogy nem akarja látni, nem fér bele az életébe.
2009. márc. 30. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(:(:(Bocs de ezt szerintem nem lehet úgy hívni hogy Apa!!!Majd amikor megnől a gyerek akkor majd kell neki tudom tapasztalatból mondom!!!Menjenek az ilyen férfiak a búsba!!!Szegény kislány és szegény Te!!!Elbírom képzelni hogy érezted magad amikor ezt mondta a kicsi!
2009. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam még csak négy hónapos, de már előre félek, hogy én is ilyenekkel fogok szembesülni. Ugyanez a helyzet, mint Nálatok. Apuka ritkán látja már most a picit, pedig ő mindennél fontosabb neki állítólag. Kár hogy ezeknek a piciknek kell szenvedniük az apjuk miatt. Azért szerintem hívd fel az apját, hadd tudjon ezekről.
2009. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szegény gyerek...Erőltetni nem lehet a láthatást.(bár erre is ki akartak dolgozni egy törvényt)

Én is voltam ebben a cipőben. A gyerekeimet immáron 14 éve nem látta az apjuk. Pedig kértem, h ne hanyagolja el őket. Tavaly azt mondta jegyzőkönyvbe a bíróságon, mikor kértem névváltoztatás miatt mondjon le a szülői felügyeleti jogról, hogy ha elengedem a 600ezer Ft-os gyerektartás hátralékát, lemond róluk. Ilyen "olcsón adnak" két gyereklelket...

Az én apukám sokat adott a gyerekeimnek. Jó példa volt előttük. Szerintem a gyerek már választott. Ha apai szerepet szán a nagypapának ösztönösen, hagyd hogy támasza legyen neki. Mert nagyon tud hiányozni egy apa. Látom a most már 18 éves lányomon.

2009. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!