Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves gyereknek "kell"...

Kétéves gyereknek "kell" tudnia már biciklizni?

Figyelt kérdés
Most kapott egy háromkerekűt és nem tudja tekerni, a családom már rástresszelt. Én nem aggódom,mert a motorozást imádja és megy, mint a szélvész.
2011. júl. 6. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom 2 és fél éves .neki is van 3 kerekűje kb 1 hónapja.ő se tudja tekerni.igaz rárakja a pedálra mind a két lábát de nem bírja hajtani.majd megtanulják ne izgulj te se!

nővérem fiai már nagyobbak voltak (4-4 és fél) és még akkor sem tudtak.de attól még nem volt velük semmi gond!!!

2011. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom szeptemberben lesz 4. Most tanulta meg. A triciklit állítólag nehezebb hajtani, mint a biciklit, mert a triciklinél előre felé kell tekerni, és az nehezebb, mint ha lefelé vannak a lábai...
2011. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két évesen még nem baj ha nem tudja, még az idegrendszere nem fejlett hozzá. Az én fiam 3 elmúlt, mire megtanulta, a szomszéd kislány már 2 évesen tekerte, mások vagyunk, így van ez rendjén.
2011. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell. nekünk szülő-tolókaros van. Tekerni tekeri pedált, de ha nem tolom akkor megáll vele.
2011. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves lányom nem tudja tekerni,csak motorral száguld,triciklit meg mi toljuk.
2011. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A triciklit nagyon nehéz tekerni,vegyetek inkább egy normális kisbicajt kitámasztó kerekekkel.
2011. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem 2 évesen tanulta meg tekerni,de nem KELL neki!mégis tudja, gyereke válogatja
2011. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 és fél éves a kisfiam. Kora tavasz óta kint van a háromkerekű az udvaron, de nem ül rá minden nap. Van, hogy ügyesen tekeri, de csak a járdán. Ahol nehezebb, ott feladja, vagy szól, hogy segítsünk. Még mindig sokkal jobban szereti a kismotort, mint a háromkerekűt.
2011. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
enyém 2.5 éves és még csak triciklizik mert a kishúga miatt még csak az van. rendes biciklit még nem is vettünk.
2011. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves és triciklije van. Most tanulta meg hajtani a nyár elején. Valóban nehéz lehet tekerni, de ügyesen belejött már.
2011. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!