Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ikerfiaimnak barkácsasztalt...

Ikerfiaimnak barkácsasztalt szeretnék venni szülinapjukra. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Elég sokfélét találtam a neten, és nem tudok dönteni. Olyan kellene, ami mellett 2 gyerek is elfér, tud játszani.
2011. jún. 29. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

A két nagyobb gyerkőcöm simán elfér körülötte, mostanában sokat használják, gyurmáznak, rajzolnak. Ha a picurkám is nagyobb lesz, hárman is el fognak férni kényelmesen. Megmértem: kb. 85cm az átmérője.

A tesóméknak ilyen van, ez se rossz:

[link]

2011. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ilyen MAmmut asztal van nekünk is. Én konkrétan barkácsasztalra gondoltam. pl:

[link]

2011. jún. 29. 15:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. Ilyenünk nincs, abban nem tudok tippet adni.
2011. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez a legszuperebb szerelőasztal, mert

- az asztallapba olyan lyukak vannak, melybe becsavarhatók a csavarok, illetve beüthetők a szegek

- sok más szerelőasztalhoz nincs satu, ehhez van

- a kisautó többféleképp összeszerelhető

- a csavarok, szegek, egyéb alkatrészek számára külön-külön kis fakkok vannak, lehet rendszerezni

- már az asztal összeszerelése is kihívás

- viszonylag stabil

- a szerszámok készre állnak

- viszonylag magas az asztal

Hogy elférnek e mellette ketten is, hát abban viszony nem vagyok biztos. De szerintem ezeket az asztalokat alapvetően egy gyermek számára készítik, én kvázi dupla asztalt még nem láttam.

2011. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bocs, kézre
2011. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nektek ilyen van? Vagy hasonló? Mert akkor lenne egy kérdésem.

Mennyire fontos, hogy milyen magas az asztal?

mert én olyat néztem ki, aminek kisebb a magassága. Ehhez is rengeteg szerszám van, de lehet külön venni hozzá alapszerszámokat. Így ha nem is férnek el mellette ketten, de legalább lenne két kalapács, két fogó stb. De egy a baj, hogy ennek a magassága 75 cm.

2011. jún. 30. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne a hátfalának, hanem az asztalnak a tetejét nézd. Ez a miénknél (igen,ilyenünk van) 51 cm, ugyanolyan magas, mint a kisasztala. Így kényelmes, mert ha szerel, nem kell lehajolnia, illetve felfelé se nyújtóznia. A hátfal magassága maximum annyiban lehet fontos(a Workoé 85 cm), hogy ha a hátfalra vannak felfüggesztve a szerszámok, s az asztallap nem elég széles (Worko 50*30), akkor pont a munkafelületbe lógnak be a szerszámok, s az zavaró lehet (nincs hely szerelni).

Egyébként ehhez is lehet külön szerszámokat kapni, illetve ezek a szerszámok kompatibilisek a verdás szerelhető autóval.

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg linkeld be, hogy melyiket nézted ki, s ha láttam élőben, akkor mondok róla véleményt.
2011. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

én ezt néztem ki:

[link]

[link]


a képen úgy láttam, hogy a kisfiú térdel mellette, és az egyik értékelő is azt írta, hogy alacsony. Szerintem ennek nem csak a hátfala alacsony.

Lehet hogy azt vesszük, amit linkeltél.

2011. júl. 1. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:

A képen látható kisfiú szerintem 5 éves forma. Akkor kb. 120 centisek.

Az általad belinkelttel kapcsolatosan annyit látok, hogy a fúrógép feje nem mozog. A miénken van egy sárga gomb, amit ha megnyomsz, párszor körbefordul a fej/fúrószár, s így azzal is be lehet csavarozni a csavart. Illetve a villás kulcs pedig a miénknél állítható (a piros részt tudod tekergetni, s az egyik villa, úgy mint az igaziaknál mozog). A kalapács pedig szögkihúzós kalapács. A csavarhúzóból ki tudod venni a fejet, s elméletileg a fúróból is (csak mi még nem jöttünk rá, hogy hogy :-))

2011. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!