Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányom két nap...

Másfél éves kislányom két nap alatt 2 cumit rágott szét. Milyet vegyek neki hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Avent cumit használtunk eddig, de nagyon durván szétrágta.

ti milyet használtok?


2011. jún. 24. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Én a helyedben már nem vennék. Én a lányaimnak nem vettem már, amikor szétrágták.
2011. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Ennyi idősnek már én se vennék újat. ő már megérti, hogy ha szétrágta, akkor nincs több... Pont jó a leszokáshoz :) Az én lányomnak beesett a cumija a csirkékhez kb ennyi idősen.. ő ezt látta is. Amikor este kérte, mondtam, hogy a csirkék elvitték. Volt kis nyafogás, de másnap már nem is kereste.
2011. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

iszonyat nagy hiszti megy ha nincs cumi... ha 1-2 órára elveszem tőle a cumit (játék közbe felrakom a polcra, "véletlen" otthon marad amikor játszótérre megyünk) már keresi.

még nem érett a leszoktatásra szerintem.

2011. jún. 24. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

De másfél évesen már nem kicsi baba, ideje elkezdeni a nevelését is, ha tönkreteszi a cumit, akkor nincs másik és kész. Mindent hagysz hogy tönkretegye, majd veszel neki másikat?

Jó persze a te pénztárcád, te életed, és elhiszem kényelmesebb hagyni, hogy szétrágja és mindig újat venni, mint hiszti árán, de megnevelni kicsit, de gondolhatnál a gyerekedre is, ez nem lesz így jó. Mi lesz így belőle?

2011. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Mivel a kérdésedre senkitől nem kaptál érdemi választ, én megpróbálok számodra használható választ adni.

Az én másfél éves kisfiam is cumizik, igaz, csak alváshoz használja. Az Aventet simán szétrágja pár nap alatt. MAM-ot vettem neki, olyat, aminek átlátszó a cumija (van sárga cumis is, azt könnyű szétrágni). Ezt valamiért nem esik jól rágcsálnia, csak simán szopogatja.

Ne vedd úgy, hogy kioktatlak, de én napközben eldugom a cumiját, és közlöm vele, hogy a nyuszika elvitte a kisbabáknak, hogy ők is cumizzanak, de alvásra visszahozza neki. Szokta keresni napközben, a szokásos szöveget elmondom neki, és belenyugszik.

2011. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a MAM cumit ajánlom neked,nekem is másfél éves mult a kisfiam,van 16foga és ö is az Avent cumit szétrágta pikk-pakk,de a MAM cumit nem,én is a szilikonosat veszem neki,az átlátszót és általában ilyet:

[link]

2011. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én fiam is másfél éves,ezt a mamos cumit használjuk,semmi perc alatt szétrágja.
2011. jún. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos fogzik. Az én lányom már ekkor nem cumizott, de az ivópoharak szilikonszívókáját mindig szétrágta. Ilyenkor dm-es gumifogkefét adtam neki, hogy azt rágja. Szerette.
2011. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat!

Kipróbáljuk a mamot.

A leszoktatás is eljön egyszer, de nem akkor amikor jön a foga, nyafis, nyűgös, nem alszik..

2011. jún. 27. 07:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!