Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól mondható egy gyermekr...

Mikortól mondható egy gyermekre hogy szobatiszta?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete már nem kell pelus, éjszakára sem, mert szól a 26 hós kislányom ha pisilni-kakilni kell! De néha még előfordul 1-2 "baleset"! Akkor már mondhatom rá hogy szobatiszta! Ha hosszabb útra viszem még ráadom a pelust, de tiszta marad! Ezt ti mikortól mertétek elhagyni???
2011. jún. 21. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyesek vagytok.

Már ne adjál rá, főleg hogy szól.

Én nem adtam rá, a ti "korotokban", vagyis igy a 3-ik héten.

Sajnos az enyém még nem ágytiszta éjjel, csak nappal, és szobatiszta. (mint a kutya:)

2,5 éves kislány anyukája

2011. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves első! Meg is tapsoljam a kérdezőt, hogy 26 hós gyereke szobatiszta lett??? Tudsz te számolni? 26 hó az 2 év 2 hónap. Basszus az én gyerekeim 1,5 évesen szobatiszták voltak, ugyhogy nem tapsolni kell hanem azt mondani, hogy végre...
2011. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, birom én az ilyeneket, mint te kedves 2-ik. Kössél már az emberbe...

Hozzánk képest ügyesek, mert az enyém csak márciusban lett szobatiszta, és még most sem ágytiszta, a kérdezőnek pedig már ágytiszta.

Igenis nagy dolog, csak elég ha itt utánnaolvasol, milyen "későn" lesznek szobatiszták a gyerekek.

Kérdező: Mégegyszer GRATULA!

2011. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tudja tartani, azaz irányítani az ürítés, akkor szobatisztának mondható. A balesetek inkább véletlenek... eljátszik, későn szól. Ez még nem jelenti, hogy nem szobatiszta :) Ha eddig tiszta maradt hosszabb időre, fölösleges a pelus útra is. Ebben a melegben csak beleizzad :) Az én lányomra 1 hét után még hosszabb utazásra se adtam pelenkát, megbíztam benne, hogy szól... így is volt, pedig egész napos kiránduláson voltunk. Ja!És tényleg ügyes a kislányod, ne hallgass az okoskodókra!
2011. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Baleset van, attól még szobatiszta. Mi havonta utaztunk 4 órát oda, és pár nap múlva 4 órát vissza távolsági buszon. Ott adtam rá pelust, kb 3-4 alkalom után elhagytam, mikor száraz maradt, és félúton elszaladtunk pisilni mikor megállt a busz. Ha kocsival mentünk nem adtam rá, vittük a bilit-eleinte, aztán azt sem. Ha pisilni kellett, megálltunk és pisilt a fűbe.
2011. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szobatiszták vagytok és kész :D és ügyik vagytok..nem minden gyerek egyforma ...nekem is 26 hósan lett az a kicsi a nagy már másfél évesen az volt..Ebből nem csináltam gondot.
2011. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és a hosszabb utra se adj rá,.rakj a tatyodba egy csere bugyit és nacit a gáz van tudsz ahhoz nyulni..nálunk nem volt utazásnál gondd...
2011. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És nem aggódok amiatt hogy "még" csak most lett szobatiszta, 2 gyerek sem egyforma, és ez nem verseny... :-)
2011. jún. 21. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
13.36-os te egy nagy tapló vagy.örülj,hogy ilyen csodagyereked van.én viszont sajnálom a gyereked,hogy ilyen bunkó anyja van
2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!