Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kislányom mindig...

22 hónapos kislányom mindig kitakarózik éjszaka. Milyen tippetek van, hogy be lehessen takarni?

Figyelt kérdés
Többféle takarót kipróbáltam, mindegyiket maga alá gyűri. Sokszor felkelek, betakargatom, de hiába!
2009. márc. 23. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek majd 3 éves korukig hálózsákban aludtak.
2009. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hálózsákban altatom a két éves lányomat. A párom először azt mondta, nehogy ráadjam, mert korlátozza a mozgásban, de muszáj volt, annyit forgolódik. Este, amikor elálmosodik ő maga hozza oda, hogy bele. Tud benne menni is, édes, ahogy totyog benne, mit egy pingvin. Reggel pedig maga veti le. Szerintem próbáld ki!
2009. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én első

ez nem olyan, mint ami nekünk volt, de hasonló.

A nagyobbaknak valónál jó volt, hogy alul is cippzáros volt, a gyerekek kinyitották és úgy tudtak rohangálni benne.

[link]

2009. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én körbetekerem a mai napig a takaróval úgy,hogy a mellkasánál ahogy egymásra hajtom a két végét az egyiket begyűröm a másik alá felül. Remélem érted, elég hülyén fogalmazok. reggelig úgy van benne,rendesen tud forgolódni.
2009. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs babám,de saját magamból kiindulva(mivel én is ilyen dobálós voltam,akarom mondani vagyok), magamra tekertem a takarót,mint amikor a palacsintát tekered össze, a kezeimet kidugtam és hasra.De még így is sokszor végeztem takaró nélkül,de anyum megszokta és mindig betakart.Most meg kész élvezet ledobni magamról:D

De ez a hálózsákos dolog a legjobb szerintem,biztos,hogy én is ezt fogom alkalmazni,ha lesz gyerkőcöm:)

2009. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! Próbálkozok, valami csak beválik! :-)
2009. márc. 25. 00:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!